Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jofogason előre utaltam,nem...

Jofogason előre utaltam,nem küldték a terméket. Mennyi esély van rá,hogy a rendőrség foglalkozzon az üggyel és kinyomozza ki volt?

Figyelt kérdés

A számlaszámát tudom csak és a nevét (ami szerintem 90szazalek hogy egy kamu nevet adott meg)

25 ezer forinttal lettem lehuzva.

Emailben beszeltuk meg az adás vételt,amiutan atutaltam neki irtam neki az emailjere hogy megérkezett-e az összeg?

Semmi válasz... Hirdetést leszedte,gmailje mar nem fogad leveleket (azt is törölte).

Ez már három hete volt...

Megkerdeztem egy rendőr ismerosom(aki sajnos nem az én varosomban él) és azt mondta hogy tehetek feljelentest de a pénzemnek valószínűleg bukta,mert a rendőrség ilyen kis osszeggel(szabálysértés) nem foglalkozik, és a bank se adja ki a számlatulajdonos adatait ekkorra osszegnel, nagyon nyomós indok kell hozzá...


Hogyan kaphatom vissza a pénzem?



2021. aug. 3. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Tegyel nyugodtan feljelentest, kotelesseg kivizsgalniuk. Ha lezarjak a nyomozast akkor pedig fellebbezd meg.
2021. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
100%

Sehogy. Hihetetlen, hogy 2021-ben még mindig át lehet ezzel verni embereket.

Tegyél feljelentést, meg keress még embereket, akiket átvert, hátha többen többre mentek. Ez a standard válasz. Lehet szerencséd.

2021. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előre nem utalunk, legfeljebb egy media markt szintű cégnek. Akárkinek nem.
2021. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Feljelentést tedd meg. Ismerősnél két év volt, mikorra meglett, vagy is más dologgal bukott. Valószínű, már többen is tettek ellene feljelentést. Pénzed nem lesz meg. Polgári perben lehetne követelni, de ne éri meg.
2021. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg a jófogás üzemeltetőjét vagy ügyfél szolgálatot, hogy azt a felhasználót be lehet e azonosítani a neve , adatai alapján? Mert lehet, hogy a regisztrációs adatai valósak és megvannak nekik.
2021. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Lopás esetén miért ne adná ki a bank a számlatulajdonost a rendőrségnek? A nyomozáshoz kikérhetik.
2021. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Üdv a klubban! Engem is lehúztak 49 ezerrel. Balfék voltam, mert már annak gyanúsnak kellett volna lennie hogy 49 ezer, és nem 50, mert így csak szabálysértés. Én elengedtem a dolgot, mert ha meg is lett volna az illető, akkor gyakorlatilag semmit sem kapott volna, és meg még évekig járhattam volna a bíróságra, és ugyanúgy semmit sem kaptam volna. Szerintem te is engedd el, és legközelebb gondolj a "tanulópénzre".
2021. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést, hogy legyen nyoma, lehet egyszer alakul valami.
2021. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
Ha üzletszerűen csinálja, akkor kap érte, márpedig nem valószínű, hogy csak egyszer, pont veled játszotta el.
2021. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PetheD ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam az elmúlt hetekben! Bejelentettem a Jófogás ügyfélszolgálatánál. Azt írták, azonosították az eladót, figyelni fogják tevékenységét, de fel nem szólíthatják, és közvetítést sem vállalnak. Ha rendőrségi feljelentést teszek, és a hatóság megkeresi őket, ki fogják adni az adatokat. Írok privátot, kérdező!
2021. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!