Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fenyegetés alapján lehet...

Fenyegetés alapján lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Pl. messengeren ír egy férfi hogy szét lesz verve a fejem, mert egy adott nő állítólag az ő barátnője akinek én írtam,beszélgettem vele.

2021. aug. 16. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha szet akarjak verni a fejed, arra az a jo valasz ha te jobban tudsz verekedni ... nem fog mas megvedeni.
2021. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


én nem tudok verekedni. egyszerűbb ez a megoldás. fenyegetésre válasz rendőri fellépés

2021. aug. 16. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

2-es! ... erre mondjak: "eso utan koponyeg"


Lehet a rendorseg foglalkozik az ugyeddel, de inkabb majd azutan amikor mar bevertek a fejed.

2021. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A probléma csak egy bizonyos társadalmi szférában fordul elő. A nők, akikkel én ismerkedem, nem szűrnék össze a levet olyan palival, aki veréssel fenyegetőzik. Így ha írok egy nőre, annak nem lesz ilyen következménye.
2021. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!