Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem mehet a lányom gólyabálba,...

Nem mehet a lányom gólyabálba, mert nincs beoltva. Mi ez ha nem diszkrimináció?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok?

2021. szept. 11. 14:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
51%

#20 javaslok egy kis tanulást. A lehetőség és a szükségszerűség fogalmának megismerésére mindenekelőtt. Szükségszerű, hogy meghalj. És be is következik. De én e lehetőséget majd 100 év után választanám, nem azonnal.


Egyébként a jelenséget rendesen félremagyaráztad. Helyes megállapítás, az oltás nem véd a fertőzéstől! Jól is néznénk ki, ha védelemképpen lég és vírusmentes ernyővel borítana be. Ekkora hülyeségre nem vállalkoznak a gyártók. Nem, az oltás hatására keletkező ellenanyag (amit mellesleg magad is termelsz, mikor megfertőződsz, csak sokkal lassabban és kevesebbet) a beléd kerülő vírust öli. gyorsan. Azaz tünetmentes azért leszel 4-5 nap múlva, mert minden vírust kinyírt benned a saját ellenszered, amit az oltás miatt termeltél. Tehát nem tudsz fertőzni ha akarsz se, nincs mivel. Ha azonban nem vagy beoltva, és van olyan szerencséd, hogy jó az immunrendszered, akkor te is megúszod enyhe tünetekkel. És egy hónapon belül a vírust is megöli a saját ellenanyagod. De addig a hónapig fertőzöl rendesen. És miattad hozzák a jobbnál jobb korlátozásokat. Tehát fizessél szépen a kérdezőnek jóvátételt, mert miattad és hozzád hasonlók matt nem mehet a lánya gólyabálba. Jó hír, hogy valamennyit visszakapsz tőle, mert ő sincs beoltva. A többi oltott meg töltheti az idejét az igazolás megszerzésével, az ellenőrzésre várva, és mindig ügyelnie kell, hogy nála legyen az igazolás. Ez a sok macera mind miattad van. Semmi nem kéne, ha azt lehetne mondani, itt mindenki oltva van. Minek ellenőrizni azt, amit úgy is tudunk, hogy van.

2021. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
39%

"Ha megkapod az oltást ugyanúgy fertőzhetsz össze-vissza"

Pont nem ugyanúgy, hanem sokkal kisebb eséllyel. Ez a lényeg.

2021. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
38%
Fel van ajánlva az oltás, kampányolnak is mellette, hogy fontos. Ha valakinek mindenféle (ál)tudományos "Tegyük fel, hogy..." ellenvetés miatt nem oltatja be magát, akkor az az ő döntése, és nem a társadalomé. De ezzel veszélyezteti a többieket (is)...
2021. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Kedves emberek!

azért nem oltatja be magát mert ki tudja hogy az oltás mit okoz majd a későbbiekben. Az oltásokat általában 10 évig is tesztelik mire megbizonyosodnak róla hogy nem ártalmas. De itt hónapok alatt kész lett, a sok hülye meg elhiszi amit a hírekben lát és beoltatja magát. A gén alapú oltások mint például az istenített pfizer a nőknél átformálja a géneket és lehet hogy fogyatékos gyereket szülnek vagy nem szülhetnek de persze menjünk el e mellett is, csináljuk azt amit a többi ember legyünk hülyék yeess. Olyat is hallottam hogy valaki pfizert kapott és az egész hormonrendszere felborult. Gondolom most erre azt fogják írni hogy szélhámos vagyok és jajj nekem nincs semmi bajom, de nem, ez a szomorú igazság amit sajnos kevés ember hisz el és nem most betegszenek meg, hanem majd 22-30 év múlva. Pontosan ezekre a válaszokra számítottam, szánalmas. Mi lesz ebből, te jó ég...

2021. szept. 11. 17:06
 25/44 anonim ***** válasza:
54%

#20 vagyok, #23-mas,amit írtam, azt a volt biosz tanárom mondta, ha téves, akkor sajnálom. Az alatt a 4-5 nap alatt, míg az oltás által termelt ellenanyag kipusztítja belőled a vírust, ugyanúgy fertőzhetsz, nem? Nyilván kevesebb ideig, mintha tünet mentesen lennél oltás nélkül beteg. Az, hogy miattam nem mehet a kérdező lánya gólyabálba, és miattam van ez a sok macera, kicsit erős kijelentés, én csak egy vagyok a sokból, még akkor is, ha csak átvitt értelemben írtad. Mint feljebb írtam, nem vagyok oltásellenes, nekem mindegy, hogy beoltanak e, vagy sem, nem rajtam múlt, hogy nem oltottak be, ha így lett volna, már bennem lenne vakcina. Mindezek mellett a vérem genetikailag hajlamos a rögösödésre, és innen-onnan hallani, hogy az oltás vérrögösödést okoz, a szüleim meg persze elhiszik. Hogy ennek az infónak mennyi a valóságalapja, azt ugyebár nem tudjuk, de itt, falun minden pletyka igaz, pont, ahogy minden, amit az interneten írnak. Gondolom megérted, hogy inkább halok meg 50 évesen covidban, mint 16 évesen trombózisban :)

A ˝Szükségszerű, hogy meghalj˝ mondatodat pedig nagyon adom XD

2021. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
39%
Diktatúrával kényszerítik ránk, hogy teszteletlen, kísérleti vakcinákat szúrassunk magunkba. A gyógyszergyáraknak kell a profit, az emberéletek meg nem érdekelnek senkit.
2021. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
70%

"Egyesek azt képzelik, nyugodtan fertőzhetnek, amennyit csak akarnak, míg mások a lelküket kiteszik (meg az injekciót beveszik), csakhogy normalizálódjon az élet."

Az oltottak is elkaphatják a koronát és fertőzhetnek. Szóval miről beszélünk? Ők, maximum, ha betegek lesznek, nem fogják őket tesztelni, mondván, hogy oltva vannak, így nem fog kiderülni, hogy valójában ugyanúgy koronások. (A környezetemben pont ez van egyébként.) Amúgy immunrendszerről hallottatok? Ha az van, nem fogja elkapni, akkor nem fog fertőzni sem. Lehet lepontozni!

Az oltás nem kötelező. Mindenki maga dönti el, hogy oltatja-e magát vagy gyerekét. Ezért nincs a kérdező gyereke oltva, mert ő úgy döntött. Viszont kérdező ebben az esetben el kell fogadni, hogy bizony ki van zárva a gyereked a gólyabálról. Te tudod, hogy miért nem oltatod a gyereked és mérlegeled, hogy melyik a nagyobb gond. Ha beoltatod, vagy ha kimarad a gólyabálról.

2021. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező sajnálom a lányod hogy ilyen anyja van

Mikor megírtad ezt a választ az alu sisak is a fejeden volt ? A föld meg lapos ugye?

Nagyon helyes hogy az oltatlanok korlátozva vannak. Ez nem diszkrimináció mert nem alkotmányos jog bálba menni.

Oltakozni kell és befejezni az oltásellenességet.

2021. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Szerintem vidd az Ensz elé az ügyet
2021. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
42%

" ki tudja hogy az oltás mit okoz majd a későbbiekben"

Bárki, akinek alapszintű tudása is van a témában. Kárt okozni minden akkor tud benned, ha elér egy bizonyos dózist. Hogy egy anyag hosszú idő alatt érjen el egy káros dózist, az kizárólag akkor lehetséges, ha hosszú idő alatt rendszeresen jut belőled a szervezetedbe, és közben folyamatosan gyűlik, amíg el nem éri azt a pontot, ahol már túl sok.

Ehhez képest az oltásban lévő összes anyag pont akkor van benned a legnagyobb dózisban, miután megkaptad. Azután már csak ürülni fog. Vagyis ha rögtön a teljes oltás anyaga nem okoz kárt benned, akkor pár héttel később sem fog az oltás teljes anyagának már csak töredéke sem.


" A gén alapú oltások mint például az istenített pfizer a nőknél átformálja a géneket"

mRNS alapú oltások vannak, az mRNS pedig semmilyen hatással nincs a génekre. A DNS-ről készül az RNS, nem fordítva.

Ez pont ékes példája annak amikor egyértelmű hazugságokkal hergelik fel az embereket, mert azoknak még az alapokról sincs fogalmuk se, így simán bevesznek ilyen tévinformációkat is...

2021. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!