Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem mehet a lányom gólyabálba,...

Nem mehet a lányom gólyabálba, mert nincs beoltva. Mi ez ha nem diszkrimináció?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok?

2021. szept. 11. 14:11
1 2 3 4 5
 41/44 kovpet ***** válasza:
75%

Tudok angolul és tudom, hogy a forrás ellenőrzése a legfontosabb, így ezzel kezdtem (és fejeztem is be):


[link]


medRxiv (pronounced "med-archive") is a free online archive and distribution server for complete but unpublished manuscripts (preprints) in the medical, clinical, and related health sciences. Preprints are preliminary reports of work that have not been certified by peer review. They should not be relied on to guide clinical practice or health-related behavior and should not be reported in news media as established information.

2021. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván, mivel hivatalos oldalon nem jelenhet meg olyan cikk, ami bizonyítja, hogy az oltás veszélyesebb, mint a koronavírus.
2021. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
61%

"Nyilván, mivel hivatalos oldalon nem jelenhet meg olyan cikk, ami bizonyítja, hogy az oltás veszélyesebb, mint a koronavírus."

Ha tudományosan bizonyítható lenne, miért ne jelenhetne meg?

2021. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

"Ha tudományosan bizonyítható lenne, miért ne jelenhetne meg?"

Mert nem a hatalom érdekeit szolgálja. Galilei is tudományosan bizonyította a felfedezéseit.

2021. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!