Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Számtech iskolát kezdtem el...

Számtech iskolát kezdtem el ami 6éves lett volna átiratkoztam egy másik iskolába ami csak 2éves volt akkor most hogy elvégztem az iskolát nekem kell irni az illetékeseknek hogy ne kapjam a családi potlékot?

Figyelt kérdés
Mert elöre a 6éves iskolai papirjaim lettek leadva
2010. aug. 31. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
MIlyen suli volt a 6 éves illetve a 2 éves? FŐiskola és szakközép?Illetve milyen szakokon voltál/vagy.
2010. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miért akarod, hogy ne kapd? Az ilyen embereket sosem értettem. Én mikor dolgozom akkoris felveszem a munkanélküli segélyt és majd hülye lennék még én szólni hogy ne adjátok már. Járjanak utána, azért fizetik őket.
2010. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. te mit dolgozol, hogy mellé még segélyt is kapsz?:S
2010. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. aztán panaszkodsz,hogy a sok a segély a cigányoknak.
2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elsö kérdezönek.

Az elsö sulim 6éves szamitás technikai suli a 2éves amit tavaly 2009/2010évben végztem az elelmiszer és vegyi áru eladói.


Második kérezönek.

Azért pl hogy a többi gyereknek jusson akiknek pl nagyobb szüksége van rá illetve ha esetleg megvonják ne keljen fisszafizetni esetleg kamatokal együtt (Minek fizesem vissza mikor már dolgozom és nem kell inkább költség a szegényebb ember gyereire legyen magyar,cigány(ha nem 20gyerek van.),vagy akár zsidóra,oroszra bánom is én csak jó célt szolgáljon.És ezért tart itt ez az ország mert feketén dolgozol és felveszed a segélyt.A te segélyedet az adó fizetök fizetik ha nem tudnád.

2010. szept. 1. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!