Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valahol lehetőség ingyenes...

Van valahol lehetőség ingyenesen online kérdezni egy ügyvédtől büntetőeljárással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Voltam személyesen is egy ügyvédnél, elkért 20 ezer Ft-ot de átverve érzem magam, nem tudott válaszolni sok dologra, olyan volt mintha nem tudta volna :( nem lettem okosabb általa. Van lehetőség valakitől online kérdezni? Pénzt nem nagyon tudok már erre szánni
2021. szept. 21. 14:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még nem hívtak be kihallgatásra, de előtte mindenképp tájékozódni szeretnék.
2021. szept. 21. 14:27
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Ingyen senki nem fog, akkor mindek kellenenek az ügyvédek?
2021. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pár rövid kérdésre se válaszol senki?
2021. szept. 21. 14:31
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

Ingyenesen???


Muhhahaha..

2021. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, nem is értem, hogy feltételezhettem, hogy bárki segítő szándékkal 5 percet rászánna egy másik emberre. Nem lenne kérdésem most, ha nem lett volna kókler akihez mentem. Most fizessek még egyszer 20 ezret úgy, hogy lehet az is kókler lesz. Nagyon jó ez az ország
2021. szept. 21. 14:47
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Ez olyan, mint ha azt mondanám, hogy jöjjön már egy vízszerelő, csak egy csapot kéne lecserélni. Nem jönnek pénzért se, mert sok a munka, erre megkérdezem, hogy és szívességből se tennék meg, csak egy csapot kéne kicserélni. :D
2021. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Bajba kerültél? Legközelebb előbb gondolkozz, aztán cselekedj. Remek lecke, remélem, tanulsz.
2021. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Próbáld meg itt, regisztrálás után tudod feltenni a kérdésedet, adott kategóriában. Általában gyorsan válaszolnak.

2021. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

6# Jah párhuzamot vonni egy 5 perces email írása és egy csap kicserélése között ami kiszállással együtt több órás munka. Logikus.

7# nem nagy baj, valószínűleg megbírságolnak de azért jó lett volna valakivel egyeztetni aki képben van. Tanultam belőle igen, köszönöm a segítő hozzáállásod, remélem hozzád is hasonlóan fognak állni az emberek, mint ahogy te másokhoz.

8# köszönöm, ránézek

2021. szept. 21. 14:58
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Számos ilyen ügyvéd van, aki marketingként válaszol ingyen online kérdésekre, de ebben az esetben persze ne számíts arra, hogy 1 órán belül válaszol. Amikor ráér és kedve van, akkor reagál majd.


Ezzel a kereséssel találhatsz ilyeneket: [link]

2021. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!