Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tor böngészőn keresztül...

Tor böngészőn keresztül illegális tartalom megnyitása véletlenül?

Figyelt kérdés
Kedves barátom a dark weben megnyitott véletlen egy olyan oldalt, melynek tartalma nagyon illegális, ép eszű ember számára a legundorítóbb dolog. Amint meglátta, azonnal be is zárta, majd pánikból a böngészőt is letörölte. Lehet ebből bármi problémája?

2021. szept. 29. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2021. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mennyire fix?
2021. szept. 29. 22:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

100%

Egyrészt a hatóságok nem a látogatókra vadásznak, hanem az elkövetőkre/bűnözőkre. A barátod gondolom nem követett el bűncselekményt.


Maximum valami vírust szedhet össze, de nem akarlak riogatni.

2021. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baj.

Viszont ezt a véletlenül szöveget hagyjuk :D ha használod a tort, akkor se lesz az orrod alá dugva a durva oldalak... Tudni kell mit keresel, és csak akkor jutsz el hozzájuk.

2021. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonhatnak felelősségre nyugi. Ha sétálsz az utcán és valaki az arcodba tol egy pedofil képet akkor felelősségre vonható vagy? Ugyanúgy nem, de ha megveszed, vagy direkt keresed (ez által "keresletet" támasztva, kvázi támogatva annak előállítását) akkor már igen.
2021. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül telepítettétek a Tort és véletlenül rákerestél valami beteg perverz videóra? Véletlenül kitaláltam :D
2021. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tor-on lehet egyáltalán "véletlenül" találni valamit ?

Még amikor a köztudatba bekerült hogy "hudefa$za" kipróbáltam, de egy sima index fórum megnyitása percekig tartott neki...

Na jó az is lehet, hogy én vagyok hozzá balfa$z.

2021. szept. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenki aki ketsegbe vonja, annyi tortet hogy a tor keresoben ra lett keresve egy amugy rohadtul hetkoznapi dologra (itt mindenki napi szinten kereskel ra), aztan az elso kiadott linkre rakattintva a rakeresett, normalis dolognhelyett az a bizonyos illegalis cucc fogadta a kedves kis baratomat
2021. szept. 30. 07:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem a tor lett veletlenul hasznalva es nem az altalanos dologra lett rakeresve veletlenul. Ezek szimplan csak kivancsisagbol
2021. szept. 30. 07:04
 10/11 SIDLER22 ***** válasza:

Először is véletlenül lehet linkre kattintani. Én torch keresőben kerestem rá azt hiszem valamilyen tudományos eredményekre vagy földön kívüliekre. Három linket adott be. Ebből az első kettő nem működött. A harmadik meg CP volt. Konkrétan semmi köze nem volt a keresésemhez. Semmi nem utalt rá (cím, leírás), hogy az az lenne. Megnyitottam és beadta.


A második meg, hogy ezzel mindenki be van szarva, hogy rámegy egy oldalra és egyből FBI open up. Először is tisztában vagyok vele, hogy itt a "véletlen" az sokszor nem is véletlen hanem direkt van csak érdekli őket, hogy lehet-e ebből baj. Másodszor meg nem kell tartani tőle. Három dolog van a Dark Weben ami illegális jogilag (ebből az egyiket ha jól csinálod rád sem bizonyítható). Ezen kívül bármi mást csinálhatsz.

2021. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!