Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az LMBTQ-k örökbefogadási...

Az LMBTQ-k örökbefogadási jogát miért nem tartják a liberálisok többletjognak?

Figyelt kérdés

Gyereket csinálni egyelőre férfi és nő tud (nem miattunk, biológiai okok miatt).

A gyerek számára örökbefogadás esetén a természetes állapot megoldása lenne elsődleges, azaz hogy teljes és szerető családban, apa és anya között nőjön fel.

Miért kéne odaadni egy gyereket két férfinak?



2021. okt. 27. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

"Ez konkrétan nem igaz, egy gyermeknek szüksége van anyára és apára is, erre kell törekedni, hogy ezt megkapják."


Téves, egy gyereknek anyai és apai MINTÁRA van szüksége. Egyáltalán nem biztos, hogy az anyai mintát a nőnemű szülőtől és az apai mintát a hímnemű szülőtől kapja. Saját példámból kiindulva én mindkét szülőmtől mindkétfélét kaptam.

2021. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%

"Egyáltalán nem biztos, hogy az anyai mintát a nőnemű szülőtől és az apai mintát a hímnemű szülőtől kapja"


Jajj...

2021. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Mit jajj? Miben nem értesz egyet?
2021. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2%

Abban, hogy egy férfi hiába játszik anyát, attól még nem lesz az.

Ha én Orbán Viktornak érzem magam, a gyerekeim számára még nem leszek miniszterelnök.

2021. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor semmit nem fogtál fel belőle. MINTÁKRÓL beszéltem még mindig, azok meg függetlenek a biológiai nemtől.
2021. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%

"Mennyi az azonos nemű gyermeket molesztálók száma?"

Na, mennyi? És mennyi az ellentétes nemű? Nyilván vannak adataid, ha hivatkozol rájuk.

2021. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%
És ha egy nőnek és egy férfinak lesz egy gyereke és az egyik szülő meghal akkor mivan? Akkor az sem normális családkép, vegyük el a gyereket?
2021. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
97%

"Gyereket csinálni egyelőre férfi és nő tud."


Kösz, ez most jól esett heteró meddő nőként. Magyarul mivel nem tudok gyereket csinálni a férjemmel, ne is fogadjuk örökbe?

2021. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez attól függ, hogy mit tekintünk természetesnek. A természetben is előfordul állatoknál, hogy egynemű párok nevelik az utódokat (árván maradtakat, vagy esetleg lopnak maguknak). Mivel a természetben előfodul, nem lehet természetellenesnek nevezni. A jelenlegi kutatások alapján nincs negatív hatással a gyerekre, így szerintem megengedhető és nem többletjog.
2021. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!