Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kórházban bentfekvésem alatt...

Kórházban bentfekvésem alatt kaptam fertőzést, kártérítést joggal kérhetek? Kapok?

Figyelt kérdés

Szívbillentyűk fertőzését okozta,

Staphylococcus,


Most mű szívbillentyűt akarnak rakni, mert nagyon károsult a gyulladás/fertőzés miatt!


Mit tehetek? nem tudom feldolgozni sem,


Kártérítést akarok, metr tönkreteszik, tették az életem, lelkem a továbbiaknban!



2021. nov. 5. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Bármit kérhetsz, csak kapni nem fogsz.
2021. nov. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A betegjogi képviselő elmondja a lehetőségeket.
2021. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megspórolok neked egy csomó pénzt és utánajárást,semmi esélyed kártérítésre.a magyar eü remek helyzetben van, nincs semmi gond vele,ez a minisztérium álláspontja káslerrel együtt.igaz hogy valójában egy pöcegödör és még fertőtlenítőszerekre sincs pénz,de ezt soha senki nem fogja beismerni.ha nemzetközi szinig vinnéd az ügyet és lenne egy átfogó vizsgálat akkor patentre vágnák az egész kórházat és kész.vírusok minden kórházban vannak tehát a ferőzésekre mindenhol van esély, ennyivel el fogják intézni a dolgot.az orvosok,ápolók fedezik egymást tehát senki sem fogja bemártani a másikat,ők mindent megtettek ill előírásszerűen csináltak.örülj hogy élve kijöttél a közkórházból,ez is nagy dolog hidd el.majd nem a fideszre szavazol legközelebb, ennyit tudsz tenni.
2021. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!