Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményed az oltás...

Mi a véleményed az oltás kötelező tételéről? Lettország már megtette.

Figyelt kérdés

Miért baj az, hogy a munkáltató kötelezővé teheti az oltást az alkalmazottaknak? Ráadásul a vakcina ingyen van, megvéd a betegségtől és komoly összegeket spórolhat meg a cégeknek, azáltal, hogy nem betegednek le a munkavállalói hetekre. Ha egy munkahelyen felüti a fejét a vírus, akkor a legrosszabb esetben csődbe is mehet egy cég, ha lebetegednek a munkavállalók. A többi is kötelező a gyerekeknek beadatni, ha a szülő megtagadja, annak súlyos következményei lehetnek ránézve.


Természetesen csak a nyugati, EU, WHO által elismert vakcinákra gondolok, nem a tolvajkormány keleti sz~rjaira.


[link]



2021. nov. 5. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Támogatom az oltás kötelezővé tételét, mert véd a súlyos lefolyástól és csökkentheti a terjedést, ezzel a gazdasági károkat is csökkentve.
Összeesküvés hívő vagyok (nem szégen az), ezért ne akarjanak valami olyan beszúrására kényszeríteni, ami nem is biztonságos.
47 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Továbbra sem támogatom semminek a kötelezővé tételét.
2021. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Én csak a Szputnyikot és a kínait támogatom, nem a nyugati szarokat.
2021. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
28%
nem támogatom azt viszont igen hogy 10 ezer forintott adjanak annak aki beoltja magát hisz jól tudjuk a szegényebb településeken(föleg ahol romák laknak de igazábol a szegény paraszt bácsi is akinek 90ezer forint a nyugdíjja az beolatttná magát,ennek látom értelmét
2021. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Sokat elárul rólad hogy normális válaszlehezőséget sem tudsz megadni a szavazáshoz.nem oltatok,de semmilyen hívő sem vagyok.
2021. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Godaime ***** válasza:
37%
Az oltást nem kellene kötelezővé tenni ha az átlagembernek lenne egy minimális elképzelése a vírusok veszélyeiről és terjedési módjáról illetve a megelőzésükről. Ennek hiányában azonban az ember hajlamosabb egy ismerősétől hallott összeesküvést elhinni, mint az igazságot.
2021. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Én már oltottam, felőlem aztán kötelező is lehet. Csak azok nyavajognak, akik mindenbe rémeket látnak.
2021. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Erre van mostanában egy mém ami tök igaz:

-Pista bácsi, ön szerint kik a veszélyesebbek, az oltottak vagy az oltatlanok

-akik megkülönböztetik őket

2021. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy megjelentek a vakcinak es lehetett belole venni ... azonnal kotelezove tettem volna es mar nem is emlekeznenk a covidra ... igy a sok baromarc miatt evekig fog menni ez a cirkusz!
2021. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Én nem támogatom arról a részről, hogy mindenki azt csinál amit akar, egyéni felelősség, ha beledöglik, arról a részről viszont támogatom, hogy élvezem hallani az oltásellenesek vernyákolását. Emiatt megérné kötelezővé tenni, kárörvendő g*ci vagyok.
2021. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

[link]

Azért ezt nézzétek meg, mielőtt állást foglaltok😄

2021. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!