Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Értesítenem kellett volna a...

Értesítenem kellett volna a rendőrséget? Vagy ez már túl ment az önvédelmen?

Figyelt kérdés

Annyi volt a sztori, hogy tegnap este hárman haverokkal mentünk, erre egy kb 15-18 éves gyerek (c.) egyszer csak leszólított hogy nincs-e egy cigink. Nem cigizünk így mondtuk hogy nincs, erre akkor el kezdte hogy akkor tudnánk-e kölcsön adni neki pénzt cigire. Egyik haverom mondta neki hogy nincs felesleges pénzünk és hogy nem. Akkor már ingerültebb lett a tesó, és el kezdett magyarázni hogy buszra is kellene mert haza kell mennie meg szokásos hogy mert beteg ez beteg az azért kell hazamennie, én meg mondtam neki hogy a lábbusz is busz. Ezen annyira felhúzta magát hogy elővett egy kész a zsebéből és el kezdett ordítozni hogy vele nem lehet szórakozni meg hogy adjuk oda a pénzünket. Nyolc évig dzsúdóztam szóval nem ijedtem meg, helyette be tettem a gyereket fejjel lefelé a nádasba.


Szerintetek nem lett volna jobb ezek után értesíteni a rendőrséget? Vagy engem is bevittek volna amiért nem éppen szabályosan védtem meg magamat?



2021. nov. 20. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én mentőt hívtam volna, mivel nem úszta volna meg ilyen egyszerűen 😂
2021. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem, jól tetted.

Az ilyenhez nem rendőrt kell hívni hanem alaposan elgyepálni. Sokkal többet tanul abból mint hogy a bíróságra járhat hónapokig aztán kap valami semmitérő büntetést, Lakatos Rikárdó ehhez már hozzá van szokva.

De ha kirúgod pár fogát nemhiszem hogy többet próbálkozna hasonlóval.

2021. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Alapból értsíteni kellet volna az zsarukat,de mivel nem tettétek,könnyen megúszta,remélem volt kamera...

Amúgy ilyen eseteknél ha jól oda csapsz,marad nyoma,és még te kerülsz dutyiban..

De jól tetted erkölcsileg hogy nádas közzé dobtad,tipikus "lakatos" xd

2021. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kellett volna rendőrt hívni!

Ez igy pont jó volt, bar igy jarnának mindíg! Elkepesztő mit kepzelnek magukról.

2021. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ne szólj a rendőrőknek!!! Sikeresen megoldottad akkor a te magánügyed. Bár nagyon béna lehetett a srác ha úgy is lenyomtad hogy kés volt nála. Bár már a kés látványa elégnek kelett volna lennie hogy sikerrel járjon. A késes részben kicsit kételkedek de ha mégis volt bátorságod akkor csak gratulálhatok. Így tanulhatják meg hogy ne akarjanak bántani másokat és hogy nem biztos hogy ők lesznek a nyerők. Az biztos hogy ha teljesen úgy történt mint mondod akkor veled nem igazán fognak kötekedni többet.
2021. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsed volt.

1 retekkel ralalkoztal es nem 3-4el.

Sotet volt.

Ha felismerne maskor akkor lehet 10en esnenek neked.

A rendorseg ezert is gaz. Ha beviteted akkor talalkoznal a cigoval fenyben es utana az egesz csaladja torne az eletedre.

Egy kuzdosport se bir el a szambeli folennyel.

2021. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

3-mas vagyok

De amúgy hozzá tenném,hogy az ilyen sz.r f.s embereket addig kellet volna verni az ilyen rablásért,hogy még tanulja az mórest..

Persze,késel pattog,utánna meg megy rendőrségre,meg családhoz,meg barátokhoz stb stb,mert azért mert tipik sittes elkényeztetett hülyegyerek..

Ilyen nem sajnálom meg kossolni pár igazi csicska pofontól..

2021. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!