Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehet valakit jelenteni...

Fel lehet valakit jelenteni az alapján, hogy leírta emailben, rendszeresen a közeli erdőbe hajít nagy mennyiségű zöldhulladékot? (Ami természetkárosítás ha jól ismerem a törvényeket)

Figyelt kérdés

rendszeresen megbíztam egy kertészt kerti munkákkal, kiderült, hogy az összes zöldhulladékot évről évre a közeli erdőbe hajította, és most emiatt pénzt követel tőlem (fenyeget), mondván mennyi pénzt megspórolt nekem.


Fogalmam nincs hova dobálta pontosan, szóval nem "tettenérésről" szó. Csak kérdésem, hogy egy ilyen "elszólás" mennyire érdekli pl a rendőröket?


2021. nov. 23. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegetés érdekelni fogja őket
2021. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nav felé bejelentetted hogy alkalmaztad háztartási munkára?
2021. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2, minek? Lehetett vállalkozó is
2021. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont jobb ha te teszed meg a feljelentést ellene.
2021. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még érteném, ha valami veszélyes hulladék, építési törmelék lenne. Az erdőből meg nem szabad elhozni, zöld, száraz hulladékot, mert kell az ott élő rovaroknak, Tápanyag lesz az ott élő növényeknek. Az inkább a bajod, hogy pénzt követel. Ez meg általában feketemunkánál szokott lenni.
2021. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az erdőben minden tele van zöldhulladékkal.

Szerintem az le se veszik a telepen.

2021. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vedd fel a fenyegetést, és utána küldj el neki egy példányt azzal, hogy a másolatot a rendőrségnek küldöd, ha nem áll le.
2021. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!