Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rámnyitották a nyílvános...

Rámnyitották a nyílvános mosdóban a bezárt ajtót, ez büntetendő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen beosztásban dolgozik az illető abban a bevásárlóközpontban, ahol a minap elmentem a mosdóba. Egyetlen hibám az esetben, hogy nem néztem az időt, és már zárás felé közeledett az idő, de mivel nagyon kellett, ezért muszáj voltam használni a mellékhelyiséget.

Aztán pár perccel később valaki az ott dolgozók közül - egy idősebb férfi valami pénzérmével rámnyitotta az amúgy bezárt ajtót - amin meglepődve azonnal felháborodásomat fejeztem ki, de ő meg csak a csuklóján lévő órát pöcögtette, hogy záróra van és azonnal menjek kifelé.

Kikértem magamnak, hogy előtte szólhatott volna, hogy záróra vagy ilyesmi, de nem szólt egy szót sem, meg az ajtón sem dorombolt, hanem simán benyitott. Szerencsére már fel voltam öltözve, na de másodpercek kérdése volt az egész, hogy most nem érzem magam még jobban megalázottnak.


Önkívületi állapotomban akkora patáliát csaptam, amire nem vagyok büszke, de hát nem hiszem el, hogy amit tett, az normális!


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én nem csinálok már úgyse semmit, csak érdekelne elméleti síkon, hogy ezt hol lehetne szóvá tenni? Esetleg az üzlet panaszkönyvében?



2021. dec. 16. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is kiakadnék, ha kopogás nélkül rám nyitnák az ajtót, de különösebben nem tenném szóvá sehol. Bunkóság, de azért még nem történt tragédia. Nekem nem érné meg időt pazarolni arra, hogy ezt szóvá tegyem. (Lányként írtam.)
2021. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nőként akadták ki rajta az, teljesen jogos. De még ez esetben sem tennék semmit, mert nem akarnám hogy emiatt kirúgják.


(Férfitól az is nevetséges lenne, ha WC-s néni rányitásán akadna ki.)

2021. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerintem egy pasinak nem jelentene ez problémát.


Amúgy köszönöm mindenkinek a választ. Kár, hogy nem ment át mindenkinek, hogy mi történt valójában, pedig leírtam. Szóval nem az volt a szitu, hogy véletlen rámnyitottak, hanem rám lett törve az ajtó és pont a nadrágomat húztam fel és a biztonsági őr meg ott háborgott, hogy takarodjak ki. Szerintem ez nem emberhez méltó viselkedés volt. Nem is szólt előtte, hogy "van itt valaki" meg semmi, a kopogást meg nem is említem, pedig be volt zárva az ajtó... A zárásig meg amúgy még volt pár perc.

2021. dec. 31. 01:15
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
Én biztos, hogy kiakadnék, és panaszt is tennék. Az, hogy férfi létére kopogás nélkül rádtör egy ajtót, számomra azt sejteti, hogy direkt kukkolás céljából csinálta.
2022. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!