Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy kamionosnak lehetnek...

Egy kamionosnak lehetnek olyan fegyverei(pl:tűzoltós balta,mentős kés) az kamionjában?

Figyelt kérdés

Mert mivel sokat gondolkoztam amúgy ezen,hogy mondjuk nem ilyen noname cég,szabad ilyen mentős bicska/tűzoltó baltát tartani?

Mert mivel gondoltam azon hogy mivel az ilyen mentősbicska akár 1 életet vagy bárkit/bármit megmenhet,mert mivel mondjuk nem rikta hogy ütközés van,és mondjuk bicskával elvághatod az övet,és mondjuk kimenheted az kocsiban lévő embert/embereket..



#fegyver,bicska,balta,élet,mentő,életmentés
2021. dec. 23. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 amelyik kihozza neked az árut, kaját a boltokba amit utána megeszel, meg viszi az alkatrészeket oda, készterméket vissza abba a gyárba ahol apád keresi kenyerét.
2021. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11

Öhm...Nem azért,semmmi rosszat nem írtam,de miért kell bunkózni?

2021. dec. 23. 20:01
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 nem bunkózni akartam, csak arra reflexió hogy "minden kamionos egy huligán" :)
2021. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 az angol rendőr vagy angol vámos simán csinálni szokott random fülkekutatást, volt olyan is hogy még a drogkereső kutyát is berakták a fülkébe (nem nekem, kollégának). Spanyolországban benzinkúton vettem baseball ütőt, míg angolban egy feszítővasat is simán elkoboznak tőled. Vagy van az a zseblámpa ami sokkoló is, na azért különösen hepciásak.


Amúgy ha jót akarsz magadnak nem tartasz ilyeneket magadnál, mert ha használni kell(ene) ott sokkal nagyobb baj van már, és általában mindig többen vannak nálad, komolyabb fegyverzettel, szóval ha hősködsz könnyen lehet a veszted is.


Mi a legjobb dolog az önvédelemre? Ha olyan helyen állsz ami necces úgy érzed, spaniferezd be a két ajtót, és vegyél olyan szivargyújtós gázriasztót. Így nem fognak tudni feltörni, és ha be is fújnak altatóval riaszt a gázriasztó és kitudod nyitni a tetőablakot, vagy lehúzni az ablakokat valamennyire, és elhúzni onnan a francba. A legtöbb horror sztori hogy a kamionost megölték általában mindig azért volt mert kiszállt hősködni... ja és javaslom szerezz be egy Nestea-s üveget, és ha éjjel vizelni kell abba csináld, mert rohadtul nem biztonságos éjszaka kiszállni pisálni, főleg hogy kómás vagy, mindenki más alszik nincs mozgás, nagyon sebezhető vagy. Proli dolog, de inkább ez mint hogy tarkón vágjanak és kiraboljanak...

2021. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!