Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig lesz tartható egy...

Meddig lesz tartható egy főnök-beosztott viszony, ha már szóba se állak egymással és ügyvédi tértivevényes levelek mennek oda vissza köztük?

Figyelt kérdés

Nem lett kifizetve egy szerződéses pénz, a dolgozó próbálta megbeszélni de lepattintották hogy örüljön hogy helye van és kussoljon.

Erre ügyvédhez vitte, azóta 2 hónapja a főnök és beosztott szóba se áll egymással , még köszönés szintjén sem, csak az ügyvédek leveleznek egymással tértivevényes levelekkel hogy ha nem fizet akkor.... de jogtalan a követelés és rágalmazás... de ebből polgári per lesz.... állnak elébe... stb...

És ez megy két hónapja.


És nem látszik a vége.


Meddig lesz ez tartható?


Mert az fix, hogy ha a korsót ütöm a kőhöz, ha a követ a korsóhoz, mindig a korsó törik!! És nem a cég itt a korsó....


2021. dec. 31. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami jár, az jár, a pénzt vsz. megkapja. Ha van esze az alkalmazottnak, akkor perel, ha már van kilátásban hova lépnie.
2021. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha megkapja a pénzt nincs miért perelni.


Valamint ha perel, akkor kérdés mi lesz az állással? mert az életszerűtlen hogy egy perben álló fickó állományban legyen nyilván kohol indokkal kirúgják.

Csoda hogy még állásban van már ezt se értem.

2021. dec. 31. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy a perben megítélik neki.
2021. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem fog el ejutni perig egyébként ha perelni akarna nem levelezne hanem perelne. Én egy volt cégemet 10 éve bepereltem de 1 db levelet nem küldtem nekik csak simán pereltem.

Mit levelezzek ,majd a bíróság közli vele mi az állás, aztán levelezzen vele.

2021. dec. 31. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Így megy ez nálatok naponta. Semmi extra, minden rendben van.
2021. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Szürke hétköznapok az alapítványi iskolában. A forgatókönyv szerint a vén alkesz főnök kirúgja a dolgozót, aki majd reszketve könyörgi magát vissza és onnantól csendben van, mert ennyi idősen már csak a közmunka várja a ki tudja, hány diplomájával.
2021. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!