Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes feljelenteni?

Érdemes feljelenteni?

Figyelt kérdés

Egy ismeretlen(anonime), egy internetes vita hevében életveszélyessen megfenyegetett.

Másnap bocsánatot kért és azota nincs kontakt de megtudtam a személyazonosságát.


Ha feljelentem várható reálisan, hogy történik valami? Ha igen mi és mennyi idő alatt?



2022. jan. 7. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az az életveszélyes fenyegetés?
2022. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy tudtad meg a személyazonosságát, ha szabad kérdezni? Komolyan érdekel.


Egyébként meg bocsánatot kért és nincs is azóta kontakt. Na most ha feljelented, ügy lesz belőle, börtönbe 100%, hogy nem kerül, viszont így aztán tényleg magadra haragítod. Megéri?

2022. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Más elmondta hogy ki ő.


Elméleti a kérdés.

2022. jan. 7. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy egy ilyenért szerintem még felfüggesztettet sem kapna (bár függ azért attól mit és milyen körülmények között mondott), maximum próbára bocsátanák vagy pénzbírság, ilyesmi.

Mondjuk ha ő meg nem is tudja a te személyazonosságod, lehet egyátalán nem vennék komolyan.

2022. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt se tudta férfi vagyok vagy nő és ez a szövegből is kiderül. Másnap valaki megmondta neki ki vagyok de akkor màr higadt volt és csak elnézést kért. Azota nincs kontakt.
2022. jan. 7. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy anonim oldalon ez semmi. Nem alkalmas a fenyegetés komoly félelem keltésére lévén hogy anonim ugyh csak korbe fognak röhögni.
2022. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Bullying


Emlékszem régen a chat.hu az egyik a fenyegetést bullying módon élte ki. Folyamatosan azzal jött, hogy ne őld meg magad...és ezen lovagolt. 2008 körül volt talán.


Ez is fenyegetés, ha nem érted a pszichológiát. Azóta értem mit jelent, hogy mindenki magából indul ki.

2022. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdezö !


Jobban teszed, ha elfelejted a dolgot, és nem jelentgetsz fel,

meg írogatsz ide.


Tök fölösleges paráznod.

2022. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ahogy érzed, úgy lépj. Helyedben nem jelenteném, mert bocsánatot kért és nem zaklat már semmilyen módon. Ha netán megint jelentkezne, akkor tiltsd le, ha kamu profillal jön, akkor meg jelentsd fel az illetőt.
2022. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!