Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes az ilyenek feljelenteni?

Érdemes az ilyenek feljelenteni?

Figyelt kérdés

Keresek otthoni részmunkaidős állást.


Volt (nem is) egy hirdetés ami jó lett volna. Hirdetésbe bele volt írva h " olyan hölgyek akiknek nem okoz gondot a férfi társaság" hát én hulye meg se fordult a fejembe h ez minden lehet... Azt hittem csak az ilyen " ribiket" akarják ezzek kiszórni de pont h azok kellenek xD


Írtam egyre és megkérdeztem h konkrétan ez szexhirdetés-e azt írta vissza h igen, délelőtt vele kéne egy kis időt eltölteni xD.


Foglalkozzak én ezzel feljelentés szinten vagy hagyjam a fenébe? Felnőtt nőként annyira nem érdekel, mert nyílván ha az interjún vagy pár nap után derül ki pofon kiséretében ott hagyom meg szexuális zaklatás miatt. De ha bele gondolod ha kislányom keres diákmunkát belebotlik egy ilyenbe ő ezt nem tudja majd felfogni



2021. nov. 28. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést milyen címen?
2021. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert valamitlan adatot állít irodai asszisztenst keres,de közben meg prostit.
2021. nov. 28. 18:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Valószïnű a szerződésbe nem az lesz h ugyintéző és héba hóba örömlány
2021. nov. 28. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem bűncselekmény
2021. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez ugyanaz a csávó akivel nyáron is ugyan ez volt. Szórólapozni kellett volna, jelentkeztem, kérdezgette a súlyom, testalkatom küdhek képeket( küldtem amúgy cv-t) szal nem értettem mikor rákérdeztem mégis miért fontos hány kiló vagyok akkor derült ki h ő mit szeretne
2021. nov. 28. 18:45
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi erővel a rosszlányokra is mehetek az se bűncselekmény ezek szerint.


Bár nyílván olyan téren nem bűncselekmény mert előfordul h a főni meg az alkalmazott dugópajtik persze

2021. nov. 28. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6#


A prostitúció legális, polgárjogi szempontból sincs vele nagy probléma

2021. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bűncselekmény, max az oldal adminjának jelentsd hogy kamu.
2021. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Legális? :O huuu hát én jól levagyok maradva te jó ég 😂😂😂
2021. nov. 28. 19:00
 10/12 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül ha valaki tud nekem ajánlani egy otthoni részmunkaidős munkát ne tartsa magában 😂 de nem megyek be kufircolni.


Semmi extra végzettségem nincs egyébként, rendelés felvétel leadás, időpont egyeztetés ezek a " ovis munkák" a nekem valóak

2021. nov. 28. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!