Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Békéscsabai rablás bűntett...

A Békéscsabai rablás bűntett és lopás vétség miatt, hogyhogy a mai napig szabadlábon lehetek?

Figyelt kérdés

2021. május 3- án egy Debrecenben elkövetett lopással kapcsolatban letartóztattak, a Debreceni Bv. intézetben voltam, de tegnapelőtt szabadlábra helyeztek.


A Békéscsabai Járásbíróság is tudta, hogy bent voltam, mert az ügyben első fokon az idő alatt ítéltek el 2 év 3 hónap börtön fokozatra, távmeghallgatáson kapcsoltak Békéscsabáról a debreceni bv-be.


Az a kérdésem, hogy a békéscsabai bírónő, hogyhogy nem rendelte el a letartóztatásom, hogy egy debreceni ügyben le vagyok tartóztatva és, hogyhogy nem történt olyan, hogy szóltak a debreceni bv-nek, hogy ha a debreceni ügy miatt bekerültem előzetbe, akkor ha abból valamikor szabadlábra helyeznének, ne engedjenek ki, hanem maradjak a békéscsabai ügy miatt bent eyg úttal, ha már bent vagyok?


Ilyen nem történt.


Előre szólok, hogy jó, hogy nem rendelték el a mai napig a letartóztatásom a békéscsabai ügyben, csak érdekel, hogy miért nem?



2022. jan. 15. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ők is tudják hogy téged nem börtönbe kellene zárni hanem az IMEI-be. Bűncselekmény híján meg Lipótmezőre. Ja csak hogy az bezárt. Kösz Gyurcsány...
2022. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, mert ez Mo., ahol mindenki mindent megtehet.
2022. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már megint itt vagy?

Látom a gyógykezelés nem egészen jól sikerült.

2022. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ismeritek?:)
2022. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Levike megint beindult.Hallod, neked buntetojogasznak kellene elmenni.
2022. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Persze hogy ismerjük. Ő Levike, egy piti bűnöző. Primitív módon kifosztott egy öltötőz meg volt pár másik ügye, a rendőrségen meg játssza az eszét hogy rá úgysem bizonyítanak semmit.
2022. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:)
2022. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert így nem lehet letartóztatást elrendelni hogy “ha majd kiengednek”.

Viszont jó eséllyel ha bármilyen ügyben gyanúsítottként hallgatnak ki legközelebb az őrizet, és biztos a letartóztatás. Onnan már egyenes út a Békéscsabai ügy jogerővé válása és a letartóztatásod alatt foganatba veszik és jó ideig ott is maradsz majd. Ennek kapcsán befejeződik az az ügy is, és még a bvben megkapod azt az ítéleted is, immáron visszaesőként. Ha azt követően is csibészkedsz, már többszörös visszaeső leszel, és minden büntetési tétel felső határa a felével emelkedik, ami a középmértéket is annyival emei meg.

2022. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt a poffice-t is elkezded tölteni úgyhogy az csak gratis. Ott már jár a mákos ruha, nem úgy mint előzetben, mackonaciban.
2022. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Másodfokon folytatódik majd a békéscsabai ügy.


Mivel már a debreceni ügyben kint vagyok, a másodfokra a Törvényszéki nyilvános űlésre szabadlábon megyek el.


Az ügy 2-10 évig terjedő, tagadás van a mai napig a csabai ügybe, mégis az ügyész azt indítványozta, hogy a középmérték ami 6 év, lehetőség van a lefelé menethez, azaz aközépmértéktől lefelé.


Mégis mikor 2 év 3 hóra ítélt a bíró 1 fokon, fellebbezett hoszaabb börtönért, én és az ügyvéd pedig felmentésért, másodsorbn enyhítésért.


Nem az ügyész indítványozta, hogy lehetőség van a középmértéktől lefelé?, Akkor meg???


A másik az, hogy ha súlyosít a másodfok mondjuk rátesz 1 évet,ami 3 év 3 hó lenne, 95 %, hogy hazajöhetnék és nem vennének foganatba azonnal.

2022. jan. 15. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!