Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha valaki nem fizette a...

Hogyha valaki nem fizette a TB-t, és igényelne aktív korúak ellátását és regisztrálna a munkaügyi hivatalban akkor akár az önkormányzatnál, akár a munkaügyiben lebukhat? Ha lebukott milyen jogkövetkezmény lehet? SOS válaszkérés köszi,

Figyelt kérdés
ismerősöm járt így

2022. jan. 17. 11:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ertem, tehat ha vki bemegy a munkaugyibe, meg az onkormanyzathoz igenywlni az active koruak ellatasat, foglalkoztatast helyettesito tamogatast, akkor NEM fogjak kulon ellenorizni a TB-t se a munkaugyibe, se a jarasi hiv. Hatosagi se??

Azert kerdesemre, meet ha regisztralk munkaugyibe, akkor ok fizetik a tB-t.


Bejelentesi kotelezettseg elmulasztasaval bukik let az ember

. Jol ertem?

2022. jan. 17. 12:14
 12/14 A kérdező kommentje:

Ertem, tehat ha vki bemegy a munkaugyibe, meg az onkormanyzathoz igenyelni az aktív koruak ellatasat, foglalkoztatast helyettesito tamogatast, akkor NEM fogjak kulon ellenorizni a TB-t se a munkaugyibe, se a jarasi hiv. Hatosagi se??


Azert kerdezem, mert ha regisztralk munkaugyibe, akkor ok fizetik a tB-t.


Bejelentesi kotelezettseg elmulasztasaval bukik let az ember

. Jol ertem?


ÍRJATOK KÖSZI

2022. jan. 17. 12:53
 13/14 A kérdező kommentje:

Ertem, tehat ha vki bemegy a munkaugyibe, meg az onkormanyzathoz igenyelni az aktív koruak ellatasat, foglalkoztatast helyettesito tamogatast, akkor NEM fogjak kulon ellenorizni a TB-t se a munkaugyibe, se a jarasi hiv. Hatosagi se??



Azert kerdezem, mert ha regisztralk munkaugyibe, akkor ok fizetik a tB-t.



Bejelentesi kotelezettseg elmulasztasaval lebukhat az ember a nav felé?


. Jol ertem?



ÍRJATOK KÖSZI

2022. jan. 17. 12:58
 14/14 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok kérlek, köszi szépen, nagyon fontos lenne
2022. jan. 17. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!