Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kozos koltsegnel van 30000ft...

A kozos koltsegnel van 30000ft hatralek. A kozos kepviselo milyen kedvezmenyeket, engedmenyeket ad a tarsashaznal, ha semmilyen jovedelme nincs az illtonek, meet elvesztette az allasat? Ugye nem vehetik el a lakasat vegrehajtoval ilyen kis osszeg

Figyelt kérdés

Osszegnel..


Sos koszi a vslaszt



#Kozos koltsegnel tartozas
2022. jan. 17. 19:00
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%

A közös képviselő csak kezeli a ház "kasszáját".

Könyveli a befizetéseket, figyeli a fizetési elmaradásokat.

Nem tud kedvezményt adni, nem a saját pénzével "játszik", hanem a közösségével.

Meg lehet keresni az elmaradással és vázolni a jövőbeli lehetőségeket, ami egy későbbi időpontra történő fizetést tartalmaz.

Bizonyos türelmet tud tanúsítani.

Meg lehet keresni az önkormányzatot és a helyzetet vázolva valamiféle segélyt lehet igényelni, ha a feltételek adottak.

Kb. ez a helyzet és lehetőség.

2022. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
30 ezerre még nem. A nem halmozódást nem a közös képviselő oldja meg, hanem a tulajdonos fizet. Te maximum jószándékod jeléül jelezheted a k.k.-nek, hogy jelenleg nincs jövedelmed, de ahogy lesz, rögtön törlesztesz. Csak hogy legalább tudják, hogy mért nem fizetsz.
2022. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
Tehat lehet reszletfizetes??? Amint lesz munkam?? Es ha utana atobbi szamlara nem marad pens? Mert olyan keveset keresnek??
2022. jan. 17. 19:41
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs állása, mert elbocsátották, akkor jelentkezni kell a munkaügyi központban álláskeresési járadékért.

Bizonyos ideig kaphatod ezt a járadékot.

2022. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
Mi van ha nem tudom a halasztasi hataridore fizetni? Mert sokara nincs munkam?? Barmi miatt lehet ez, irjarok koszi
2022. jan. 17. 19:44
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Egy ponton túl elveszthetik a türelmüket a tulajdonosok és beperelhetnek, és akkor jöhet a végrehajtó az ingóságaidért vagy akár az egész lakásodért, de ez sok idő kérdése. Minden módon keress munkát. Se családod, se szakmád? Akkor miből vetted a lakást?
2022. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
A lakasban a szuleimmmeo eltem, de meghaltak, erettsegi a vegzettsegem. Nagyon rosszul vagyok, mennyi az w sok ido? Fel even?
2022. jan. 17. 19:50
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 1 év. Pénzbeli örökséged nincs? Keress munkát, menj be a munkaügyi központba, plusz olvass álláshirdetéseket (pl profession.hu). Úgy látom, pszichés beteg is vagy, úgyhogy nem ártana egy pszichiáter.
2022. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Nem vagyok psziches beteg, hanem nagyon izgulos tipus vagyok, felek, utalom az ilyeneket
2022. jan. 17. 19:55
 20/58 A kérdező kommentje:
Marmint ezt a helyzetet
2022. jan. 17. 19:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!