Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha igazolt tesztelt C19 +...

Ha igazolt tesztelt C19 + vagyok berendelhetnek dolgozni? Nincs mit magyarázni hatósági teszt megvan az eredmény + kész. Ezt le is igazoltam a cégnek mégis berendeltek holnapra

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem, milyen kérdés már ez! Nyilván nem jutott el a behívó főnöködhöz a leleted.
2022. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"! Nyilván nem jutott el a behívó főnöködhöz a leleted."


így hívott fel hogy a kezében volt a kinyomtatott mail és elmondta igen itt van, látja de akkor is bejövök vagy kirúg.


be fogok menni.

2022. jan. 20. 19:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mért kérdezed? Ha bemész, mindenkit megfertőzöl. Ha ezért kirúg, onnan el is kell jönni.
2022. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
#alapitvanyiiskola
2022. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Ha ezért kirúg, onnan el is kell jönni."


Na ez micsoda bölcsesség. ha kirúg garantáltan el kell onnan jönni az fix.


de az már nem az én döntésem lesz hiszen KIRÚGTAK vagyis nincs más választásom.

2022. jan. 20. 19:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

mivel mo n nincsenek szakszervezetek, munkavállalókat védő érdekcsoportok, így minden elképzelhető visszaélést megtehet a munkáltató.

ha nőket ki lehet rúgni minden gond nélkül, mert teherbe mert esni, vagy otthon mert maradni 1 hetet a beteg ovis gyerekével, akkor amit írsz az ezekhez képest semmi.

mert ki a fene kéri számon ha megteszi?

a dolgozó?

másnapra 5en lesznek a helyén.


munkaügyi bírósághoz meg 1000ből 1 ember mer fordulni, mert rabszolgalelkű fos, aki szerint ezek a dolgok normálisak...ez a dolgok rendje...el kell fogadni.

pedig kú rvára nem ez a normális egy eu-s országban 2022-ben.

2022. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"másnapra 5en lesznek a helyén."


így van. és ez nem csak mantra. múlt héten ment el valaki, ketten is jöttek volna az 1 szem helyre pár nap alatt.

2022. jan. 20. 19:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Lenne lelkiismereted ahhoz, hogy egy csomó ember, aki eddig megúszta, most miattad legyen beteg?

De még mindig nem árultad el, hogy ha a nemleges választ visszautasítod, igennel meg nem válaszolhatunk, mert nem lenne igaz, akkor mégis miféle válasz felelne meg neked?

2022. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Lenne lelkiismereted ahhoz, hogy egy csomó ember, aki eddig megúszta, most miattad legyen beteg?"


Lenne bizony. és lesz is. Új állást egy se ad nekem, a villanyszámlát se fizeti be helyettem senki.


De nyugi gondom lesz róla hogy mindenki egyesével tájékouztatva legyen róla hogy én teszteltem én szóltam, de a főnök berendelt.

Aztán akinek gondja van irány a főnök!! Ot lehet panaszkodni.

Na oda egy se mer majd menni,ezt itt és most írásba adom.

2022. jan. 20. 19:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9


Szerintem menj is be.Aztán köszöntsd a főnököt egy puszival.

2022. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!