Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha igazolt tesztelt C19 +...

Ha igazolt tesztelt C19 + vagyok berendelhetnek dolgozni? Nincs mit magyarázni hatósági teszt megvan az eredmény + kész. Ezt le is igazoltam a cégnek mégis berendeltek holnapra

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 18:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, hogy roppantul túljártál az eszén, holott ha ezt megléped, még aznap kirúg.
2022. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

".Aztán köszöntsd a főnököt egy puszival."


Azzal nem, de garantáltan lesz egy erőltetett nagy tüsszentés és egy "jajj hol a zsebkendőm nem találom" jelenet.


Dögöljek meg, megcsinálom!

2022. jan. 20. 19:58
 13/19 A kérdező kommentje:

", holott ha ezt megléped, még aznap kirúg."


Ha nem megyek be akkor is kirúg.

A facebbokon már kiküldtem minden céges ismerősnek aki fenn van a tesztem fotóját és a főnöki berendelés tényét. Ezt nem meg fogom tenni, ezt megtettem, múlt időben.

2022. jan. 20. 19:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ma jeleztem a főnökömnek, hogy 2 igazoltan covidos jött ma be dolgozni, erre-Jó, és?-Mást sem nagyon érdekelt. Egy munkatársam akinek újszülött csecsemő kisgyereke van, ő üvöltötte le a fejüket és az egyiket majdnem össze is verte. De ezen kívül semmi nem történt és bent maradt a 2 ember 38.5ös lázzal és holnap is jönnek.


Nekem a konditerem ugrott be erről, ahol szó szerint veréssel fenyegettük meg azt aki nem hajlandó távozni a teremből, miközben fújja az orrát, tüsszög és annyi tisztelet nem tanúsít az edzéstársai iránt, hogy nem fertőzi szét őket. És ez sok évvel a covid előtt volt. De manapság már más idők fújnak, mert mindenki tudja, hogy betegség jelentése esetén kirúgás esélyes. Nem érdekel senkit a covid.

2022. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És mért tetted fel a kérdést? Magadtól nem tudtad, hogy a + tesztes karanténköteles?
2022. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%

Egy ismerősömet ugyanígy berendelték, fenyegették hogy kirúgják. 10 kollégájából 3-an elkapták, és a főnöke is. A főnöke 3 hétig volt otthon annyira beteg volt, elkapta a felesége, és az anyja kórházba került, és kis híján meghalt. A karma végül mindenkit utolér.



Menj be, köhögj, tüsszögj kedvedre, a főnöködet minél többször tüsszentsd le, akár a kávéjába is beleköphetsz, persze csak titokban. Az ilyen ember mint a főnököd (egy potenciális gyilkos) ezt érdemli

2022. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha a főnök egy potenciális gyilkos, akkor a kérdezőnek is annak kell lennie? Ezen gondolkozz még el, 16-os.
2022. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: ő csak parancsot teljesít. Talán a rendőr, katona felelősségre vonható azért amit tesz?
2022. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, törvénybe ütköző életellenes parancsot nem szabad békeidőben teljesíteni. Nem lehet az ő cselekedetének felelősségét másra hárítani.
2022. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!