Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akit elkapnak a rendőrök,...

Akit elkapnak a rendőrök, hogy vipera van nála, milyen következményekkel jár a jogi tanulmányokra nézve?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés

2022. jan. 25. 10:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

8

Törvényben benne van,hogy munka eszközöt nem vehet el az rendőr,szóval ennyi ér az rendőr :D

2022. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
9. Az írásod második felével vitatkoznék. Igen büntethető viszont an úgy hogy inkább magadnál hordassz egy illegális fegyvert ha tényleg többen akarnak megtámadni az éj sötétjében és az mentené meg az életedet.
2022. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

10

Figyeljél,szerinted egy késért szerinted kirúgnának az egyetemről?

Na,vipera is fegyver.

És jogilag max enyje benye,de ha táska alján van,minek hordod?

2022. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a segítséget, jó dolgokat írtok.

De én itt az egyetem részét akartam kihangsúlyozni. Hogyha az utcán megbüntetnek érte (nem, egyetemre semmiképp nem vinném), akkor bekerül-e a nevem egy olyan rendszerben, amit az egyetem is megtudhat?

2022. jan. 25. 10:43
 15/23 anonim ***** válasza:

12

Megint más szitu:

Mert hogy az se mind1 hogy mikor hol és hogyan az használja az kérdező,mondjuk az se mind1 hogy most agyonver egy embert mert mondjuk mert szólni hogy vegye fel az maszkot,és ezért agyonveri akkor meg megint más katerógia.

De mondjuk 3-man fegyverrel támadnak rá nappal,akkor megint más az szitu,vagy ha fegyveres 1 vs1 támadás van,megint más.

2022. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14

Kb mint ha parkban húgyoztál volna,és ezért megbírsálgolnának,semmit se ér..

Nyilván ez nem lőfegyver,hogy nagyon komolyan kell venni.

2022. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

11:

Írni marhára tudó okostóni, meséld már el, hogy a vipera hol munkaeszköz.

2022. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha joghallgató vagy, akkor nyilván tudod, hogy a szabálysértési törvényt is meg kéne nézni...


Azt viszont tapasztalat híján :-D nem tudom, hogy egy feltételezett "rajtakapás" esetén a rendőrség értesíti-e a felsőoktatási intézményt.

2022. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok hallgató. Csak leszek, ha felvesznek. Azért akarom még most megtudni a dolgokat.
2022. jan. 25. 11:56
 20/23 anonim ***** válasza:

17

Okostóni 2,mert késre reagáltam.

De mondjuk az emberünk majd ha biztonsági őr lesz az parkoló helyen,akkor talán mivel védje meg az csúnya bácsiktól az autókkal?

Virággal meg habos tortával?

2022. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!