Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is vissza kéne...

Szerintetek is vissza kéne hozni a halálbüntetést?

Figyelt kérdés

Én vissza hozznám! Az összes gyilkosra, pedofilra, nemierőszakot elkövetőre nőt bántalmazora AZONNALI HALÁLT!

Olcsóbb is lenne egy egy lőszer mint éveket tartani őket! + nem érdemlik meg az életet illetve leülik a büntetést és amelyiknek sajnos szerencséje van élve szabadul és ugyanúgy élheti az életet vagy folytathatja a bűncselekményt.


Szerintem már dolgoznak olyan fejlett technológiával a rend őreink, ügyészség, bíróság hogy ártatlan ne legyen áldozat.


2022. jan. 26. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem hoznám vissza.
2022. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

és mi van azokkal akiket tévesen ítéltek el?

és azokkal akiket a nő azért vádolt meg erőszakkal mert pénzt akart tőle kizsarolni?

Több sebből vérzik az egész

2022. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hollófernyiges ***** válasza:
82%
Amint fel tudod támasztani azokat, akiket tévesen ítéltek el, támogatni fogom az ötletedet.
2022. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ilyen ügyeket alapos vizsgálat előzz meg ítélet előtt.

Elküldik nőgyógyászati vizsgálatra és ilyen olyan vizsgálatokra amiből könnyen kideríthető, hogy valóban történt-e ilyen.

Mindkét esetben vonnak be pszichológust de akkor meg főleg ha azt mondja, hogy lelkileg zsarolta szóval könnyen utána tudnak már járni a dolgoknak

2022. jan. 26. 14:48
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 akkoriban még nem dolgozztak olyan fejlett technológiával mint napjainkban
2022. jan. 26. 14:49
 6/14 Dzsonszi ***** válasza:
76%

Ha teljesen egyértelmű, hogy a vádlott követte el a következőket:

- pedofília, nők megerőszakolása, ártatlanok tetszés szerinti megölése

akkor természetesen igen, legyen halálbüntetés.

Értem én, hogy vannak esetek, ahol nem 100%, hogy elkövette-e, de mikor felvétel van róla, hogy valaki beb@ssza a másikat a metró elé, mert neki olyan kedve volt, akkor azonnal golyó.

2022. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen!
2022. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de csak olyan esetekben, ahol garantáltan azt végzik ki, aki elkövette a bűncselekményeket.
2022. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Nope.

Tegnap még hiábhattunk. De a holnap tegnapja az ma. Most sincs rá 100% garancia, hogy nem tévedünk.


Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen politikai környezetben elég nagy felelőtlenség lenne a politikusok kezébe adni egy ilyen fegyvert. Jól megkoholják a vádakat, ráadásul már az sem túl bonyolult manapság, hogy elkészítsenek egy videót ami telibe mutatja az egészet.. Zsebben lévő bírákkal mehet is a halálsorra az, akinek csak annyi bűne van, hogy másik politikai állásponton van.

2022. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kürasszír ***** válasza:
71%

A halálbüntetést szigorúan tiltja mind az Európai Unió, mond Magyarország jogrendje.


A valóságban így nem lehet visszaállítani.

2022. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!