Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha készpénzben csaltak ki...

Ha készpénzben csaltak ki pénzt tőlem akkor tehetek akármit is?

Figyelt kérdés

A történet röviden a következő: Az az élettársam azt hazudta , hogy megszülte a gyerekem amíg én külföldön voltam és nem tudtam semmit, csak elhittem neki.

Aztán sikerült találkoznunk később, viszont akkor a gyerek állítólag még a kórházban volt és nem látogathattam meg a Covid miatt.

Természetesen elhittem ezt a történetet és egy nagyonn készpénz összeget (milliók) adtam neki hogy meg lehessen teremteni a gyereknek szükséges körülményeket otthon.


Ezután kiderült, hogy igazából nincsen semmilyen gyerekem és a pénzt pedig nem adja vissza.

Mit tehetek ebben az esetben?

Kilátástalan vagyok teljesen.

Tudna ezzel kezdeni valamit a bíróság?



2022. jan. 28. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor battyogj be feljelentest tenni egy magyar rendorkapitanyagra. Ha lezarul a buntetougy amiben elitelik polgari perben ervenyesitheted a kovetelesed.
2022. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! Ide leírom majd ha lesz eredménye a dolognak.
2022. jan. 29. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!