Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol kinél érdemes tájékozódni...

Hol kinél érdemes tájékozódni lépni ez ügyben ? A kések pengék vágóeszközök utcán közterületen történő viselése hordása tilalmának foganatositása ügyében ...

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy mekkora milyen tipusú illetve hosszú . Kivételt képezne hivatásos vadász horgász vadőr védő/egyenruhás személynél autóban horgászhelyen ill erdő rét stb terepen ládában tárolása . Kezd idegesítő lenni a heti 2 bicskás gyilkosság . Ezt a fegyvert szabadon bárki tarthatja , élnek is vele . Aki késsel jár az nem üdítős kupakot pukkasztani sem dinnyét szelni megy a termőföldre .
2022. febr. 10. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen igazad van, de előbb még a járművek közterületre vitelét kellene megtiltani, mert már unom, hogy mindig elütnek embereket.

Te hülye vagy teljesen. Aki hideg ebédet visz magával, mert nem egy kötött munkahelyen tartózkodik délben, neadjisten szalonnát, az hogy egye meg bicska nélkül? Én bizony reggeltől estig bicskát tartok magamnál, közterületeken is, mert kell az étkezésekhez. De még soha nem szúrtam le senkit.

2022. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idióta . A kérdésre válaszolj , az ostoba hasonlatod véletlen sincs kapcsolatban a fennálló problémával . Válts étrendet tartsd a kést az étkezőhelyiségben stb . Máris negoldodott a nyomorod .
2022. febr. 11. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen étkezőhelyiségben, te tökéletlen? Írtam, hogy nincs kötött munkahely, hanem az esetek többségében hol itt ér a kajaidő, hol ott. Semmi épület.

Itt csak a te nyomorodról van szó, a szellemiről.

Fel kellene tudni fogni, hogy a mindennapi élet ezerféle olyan dologgal jár, ami lehet veszélyes, és lehet vele embert ölni.

Az autókon kívül akár az öngyújtó is ilyen, fel tudlak vele gyújtani egy kis szabadon vásárolható benzin segítségével, vagy bármilyen nyeles szerszámmal agyon tudlak ütni, amit az útburkoló munkástól veszek el, de akár egy tollal is ki tudom szúrni a szemed, ha akarom, tehát akkor azt is tiltsuk be?

Remélem, csak trollkodásból írtál ekkora baromságot, nem magadat adtad.

2022. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Baromarc . Szerinted gyalogosnál szakadt formáknál a bárd vascső nem tűnik fel ha zsaruk megàllitják ? Te lennél az egyetlen pattogó nyomoronc aki sírna emiatt . Példáid ismételten logikátlanok az érvelésed egy 4.es iskolás lealáz . Bámuld proli a kiraktokat adózz és sörözz szaporodj eszetlenül ahogy eddig is léteztél .
2022. febr. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!