Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek egy elvileg...

Mit tehetek egy elvileg magyar webáruházzal szembe, ami valójában cseh székhelyű, a magyar telefonszám 0-24-ben foglalt, kamu telefonszám? Hogyan tudom érvényesíteni a reklamációmat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy 1 TB-os külső SSd-t, előre utaltam. A csomag meg is érkezett, a doboz valóban 1TB-os SSD-t ígért, Azonban 500 GB-os volt benne. Szerettem volna jelezni az ügyfélszolgálatnak ( felteszem egy melós egyszerűen kicserélte), de itt magállt a tudomány. A magyarországi, budapesti vonalas telefonszám 0-24-ben foglaltat jelez, mintha egyszerűen tartósan mellé rakták volna. E-mailt írtam az ügyfélszolgálatuknak, a honlapon található „Kapcsolat” linkre ( amire állítólag 4 órán belül reagálnak!), a tőlük a megrendeléssel az átvétel előtt kapott e-mailekre válaszolva – egy hete semmi reakció.

Hova, kihez fordulhatok panasszal?



#rendelés #reklamáció #szuper-ajanlat
2022. febr. 15. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Legközelebb ha vásárolni akarsz nézz utána a cégnek, olvasd el a véleményeket.
2022. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Tanulópénz
2022. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelem.
2022. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy cseh trójai. Szar ügy. Esetleg a magyar fogyasztóvédelemnél érdeklődj, de mivel nagy valószínűséggel nem magyar, nem fognak sokat tudni tenni, nincs rá hatáskörük.
2022. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Érvényesíteni sajnos sehogyan, kamucég.
2022. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Oké, kb. erre számítottam: értelmes válasz helyett kárörvendő okoskodás. ( Kivéve 3-as.)

Nem rendelek olyantól, aminek nincs magyar ügyfélszolgálata, de nem csekkolom az ügyfélszolgálatot minden vásárlás előtt.

És nem is céggel lehet a gond, mert küldött egy hibátlan terméket, csak nem azt amit rendeltem.

2022. febr. 15. 20:25
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja, és a feladási hely Magyarország, tehát van itteni kirendeltségük.
2022. febr. 15. 20:26
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
4es vagyok, bocs, de én mivel okoskodtam? Bekaptál egy kamu céget. Van ilyen. Szarügy, de ennyi. Mindenkivel megesik.
2022. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Muti melyik webáruház ez?
2022. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Alza?

Kártyával fizettél?

2022. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!