Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek egy elvileg...

Mit tehetek egy elvileg magyar webáruházzal szembe, ami valójában cseh székhelyű, a magyar telefonszám 0-24-ben foglalt, kamu telefonszám? Hogyan tudom érvényesíteni a reklamációmat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy 1 TB-os külső SSd-t, előre utaltam. A csomag meg is érkezett, a doboz valóban 1TB-os SSD-t ígért, Azonban 500 GB-os volt benne. Szerettem volna jelezni az ügyfélszolgálatnak ( felteszem egy melós egyszerűen kicserélte), de itt magállt a tudomány. A magyarországi, budapesti vonalas telefonszám 0-24-ben foglaltat jelez, mintha egyszerűen tartósan mellé rakták volna. E-mailt írtam az ügyfélszolgálatuknak, a honlapon található „Kapcsolat” linkre ( amire állítólag 4 órán belül reagálnak!), a tőlük a megrendeléssel az átvétel előtt kapott e-mailekre válaszolva – egy hete semmi reakció.

Hova, kihez fordulhatok panasszal?



#rendelés #reklamáció #szuper-ajanlat
2022. febr. 15. 20:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

4-es

Mi az hogy "cseh trójai"?


9-es

szuper-ajanlat.com


10.

Nem Alza. Pay-Pal-lal fizettem.

2022. febr. 15. 20:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

PP- Az még jobb

Indíts dispute-ot a PP-on!

2022. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
13as, a büntetés nagy és embereket átverni csúnya dolog.
2022. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13-as

Oké, te vagy a zseni.

De rengeteg ilyen oldal van ami működik. Van ahonnan rendszeresen rendelek, gond nélkül. Van ahonnan már 4 drága ( 100 000+-os) órát rendeltem, és semmi gond nem volt. Nekem is evidens volt hogy nem magyar oldal, és meg is érkezett egy termék - de nem értetted meg a kérdést.

Persze, elnézést hogy az én IQ-m nem éri el a te 150-es IQ-dat.

Annyit jegyeznék meg, hoyg a 80

2022. febr. 15. 21:03
 15/18 A kérdező kommentje:
-as IQ-mal én egy kérdésnél akkor válaszolok ha tudom a választ, nem akkor ha a másikat alázni akarom. Persze, az IQ és az EQ két külön dolog, ezt tudom.
2022. febr. 15. 21:05
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cseh oldal, még a kínai cégnév is hamis, pláne a Bulgáriai címmel
2022. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
fogyasztóvédelem , de ebből nem lesz semmi a pénz már régen mosodában van . cég/bolt nem létezik így nincs ki felelőségre vonni
2022. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja Pay-Pal akkor nekik írj
2022. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!