Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy hatóság pl (fogy véd)...

Egy hatóság pl (fogy véd) felé intézett panaszban, vagy valamilyen perben, stb a bepanaszoltnak jogilag van valami előnye?

Figyelt kérdés

a saját példám.

fogyasztóvédelemnél bepanaszoltam egy boltot több témában is. Ami bizonyítékokat eléjük tettem, azzal nem foglalkoztak, pl e-mail képernyőmentés, mert a bolt letagadta, h kapott, ezt nehezen értem meg a 21. században, de mind1.


Viszont a bolt állított valamit velem kapcs, hogy ők ezt meg azt mondták és én így meg úgy reagáltam. Amit nem tudnak bizonyítani, mert hazugság. De a fogy védelem azt mondta (írta), hogy azért mert a bolt ezt mondta ezért elutasítják a panaszom. Magyarán a bolt állított nekik valamit, és azt elfogadták minden bizonyíték nélkül.


Ez jogilag normális? Van ilyen előnye a boltnak mint bepanaszoltnak, hogy ő mint bepanaszolt több hitelességgel rendelkezik és neki elég csak állítania valamit, akkor a hatóság ezt elhiszi?


2010. szept. 11. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogyasztóvédelmisek egy jó nagy faxrágók. Oda hiába panaszkodsz, mindig is úgy intézik hogy semmit se kelljen csinálniuk, mert lusták mint a dög.
2010. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen egyenlőre úgy tűnik így megy. viszont kérdés megéri e fellebbeznem. akkor az 5k Ft, igaz ha mellettem döntenek, akkor visszakapom.
2010. szept. 11. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!