Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen önvédelmi eszközt...

Milyen önvédelmi eszközt javasolnátok?

Figyelt kérdés
A katonadolog.hu-n nézegetem, h mit lenne érdemes beszereznem, most h egyetemre fogok járni, és valószínűleg késő este fogok haza járni, milyen eszközt ajánlanátok egy 20 éves lánynak?
2010. szept. 12. 18:29
1 2 3
 1/22 doboszoli ***** válasza:
100%

Jó minőségű gázsprayt. Legális, biztonságos, könnyen kezelhető.

"Lengyel, kínai piaci" beszerzés életveszélyes.

A jó spray kb. 3-5 ezer forintban fog fájni.

2010. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy százhúsz kilós,kigyúrt harcművészetekben jártas barátot.Az se baj ha volt katona.Meg egy gumilövedékes fegyvert.
2010. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Engem. :P
2010. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Kompakt gázrevolver.
2010. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray a legjobb, kicsi, hatékony, könnyen kezelhető, és nem rúgnak ki miatta a discoból, mint mondjuk egy gázpisztoly miatt.
2010. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
BÉDZBÓDZ ÜTŐŐŐ
2010. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

semmilyet.

komolyan. inkább vegyél lottót, annak nagyobb az esélye, mint annak, hogy megtámadnak.


gázsprét egyáltalán nem. az tűnik a legjobb választásnak, de gondolj bele, a kezedben fogod szorongatni folyton? vagy a támadód megvárja amíg szépen előszeded, leveszed róla biztosítót és szembefújod? a támadások, erőszakok legtöbbjét nem idegenek követik el, hanem olyanok, akiket ismersz. akiktől nem tartasz.


ráadásul rád ugyanolyan veszélyes, mint őrá. idegességedben van rá kb. 50% esélyed, hogy te is kapsz belőle. viszont akkor majdnem biztos, hogy ő hamarabb erőre kap, mint te és biztos lehetsz benne, hogy agyonver.


ha nagyon parázol, akkor tanulj önvédelmet. az egészségednek is jót tesz, az önbizalmadnak is.


felejtsd el az önvédelmi eszközöket.


egy jótanács, hülyén hangzik, de igaz. ha mégis megtámadnak, ne azt kiabáld, hogy segítség, hanem azt, hogy tűz van. arra jobban mozdulnak az emberek.

2010. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Gázpisztoly miatt komolyan kirúgnak dicoból?:SPedig ezen gondolkoztam, csak nem tudom, egyébként is mit szólnának ha előrántanék egy fegyvert az aki engem megtámad? Tuti ő lőne le hamarabb, ha neki meg igazi van:S Lehet gázspréé lesz ebből, úgy érzem.
2010. szept. 12. 19:12
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: bocsi, de BAZ. megyében lakom :D hidd el nagyon is nagy esélye van itt h megtámadnak! Vagy ha nem is, de tuti rád szál 1-2 alak akárhol szinte, legyen éjjel vagy nappal.(tapasztalat sajnos)
2010. szept. 12. 19:14
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is borsodi vagyok. Bárhová megyek, a bicska a zsebemben van. Miskolcon a belváros is tele van cigányokkal és más alja férgekkel. Múlt héten is leütöttek egy srácot, a pénzét pedig ellopták ...
2010. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!