Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen önvédelmi eszközt...

Milyen önvédelmi eszközt javasolnátok?

Figyelt kérdés
A katonadolog.hu-n nézegetem, h mit lenne érdemes beszereznem, most h egyetemre fogok járni, és valószínűleg késő este fogok haza járni, milyen eszközt ajánlanátok egy 20 éves lánynak?
2010. szept. 12. 18:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Akkor egycipőben járunk utolsó!Sajnos én is hasonlókat tapasztalok!
2010. szept. 12. 19:28
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok!

Én Pest megyei vagyok de erősen cigány fertőzött településen élek jómagam is!


Amiket itt felsoroltatok azok mind jók, de érdemes őket csoportban alkalmazni pl: 120 kilós haverok+ baseball ütők, vagy bicska + baseball ütő esetleg mindhárom egyszerre kiegészítve gáz sprayvel!!


A legjobb mondjuk az éles lőfegyver lenne de azt sajnos csak a nyugati demokráciákban lehet legálisan tartani mint például az USA!!

2010. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Kevlár szövetet, de a mindenképp 200gramm felettit.
2010. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
mennyibe fáj egy ilyen kevlár ködmön???
2010. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Eles lofegyvert az USAban se lehet teljesen hivatalosan tartani, legalabbis nem minden allamban.


Amugy... legtobb piacon eles fegyvert is lehet venni.

2010. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát jaja, éles fegyver...csak az a gond, h engem b*sznak börtöbe, ha netalántán véletlenül fejbe találok lőni 1-2 f*szszo*pó büdös cigányt, plusz ha legális lenne, itt polgárháború törne ki, az meg nem hiányzik.
2010. szept. 12. 22:04
 17/22 anonim ***** válasza:
10%

Polgarhaboru nem lesz itt egy jo darabig, hianyzik az emberekbol eleg sok minden... Es igen, teged dobnak bortonbe, de meg akkor is, ha maradando karosodast okoz neki a gazspray.


Magyarorszag, 2010. Ezert orulok, hogy az USAban vagyok.

2010. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát őszintén irígyellek :/ Sajnos, a mai jogszabályok szerint úgy működik ez az egész önvédelem, hogy TE, nem okozhatsz nagyobb kárt NEKI (aki téged megtámadott), mint amit Ő akart okozni NEKED. Mert akkor te kapsz, és nem ő. (Gimibe jöttek hozzánk nyomozók, rendőrök, ők tartottak nekünk felvilágosítást (Y) ) És igen , röhej, de tényleg ez MO, hogy azon kell gondolkoznom, milyen önvédelmi eszközt vegyek. Ma anyám bejött a szobámban és csak nézett milyen fegyvereket nézegetek, le volt döbbenve, h mi bajom van. Bár ő is ugyanitt él,ahol én...
2010. szept. 12. 23:14
 19/22 doboszoli ***** válasza:
100%

Olvasva a hsz.-eket, miután elég mélyrehatóan foglalkozom ezzel a témával, engedtessék meg néhány észrevétel. Véleményem:

Sajna, olyan világot élünk, hogy nagyobbrészt magunknak kell gondoskodni magunk, és szeretteink biztonságáról.

A veszély valós, az erre a célra kitenyésztett szervezet

gyenge.Ergo. valamilyen eszközre, módszerre szükség van,

hogy legalább esélyünk legyen "helyzetben".

Lássuk a lehetőségeket, 20 éves lány tekintetében.

Term. legjobb lenne, ha feketeöves küzdősportos lenne, de ez feltehetőleg nem így van. Ezta tudást megszerezni nagyon hosszú folyamat,neki MOST kell valami módszer.

Éles lőfegyver: engedély megkapásának esélye gyakorlatilag nulla, ha mégis kapna, és használja valaki, akkor következményként alfelének egyirányú forgalma kerül veszélybe, ha értitek mire gondolok. Elvetve.

Gumilövedékes: közterületen tilos viselni, ezenkívül a hatékonyak(18mm gumi),akora vasdarabok, amihez yeti méretű kéz szükséges, fiatal lány nem tudja kezelni hatékonyan.Ez egyébként a legjobb portavédelemre. Elvetve.

Gázpisztoly:hatékonysága megkérdőjelezhető, rengeteget kell gyakorolni, hogy készségszinten használd.

Viselése megoldható, de macerás, mite a rejtett tokból elővarázsolod már a 3. hónapban vagy. Elvetve.

Kés, nuncsaku,boxer, stb.: nem ragozom

Gázspray: Külső zsebben hordható, kéznél van, minimális gyakorlással használható. Vanak már olyanok, amik gél állapotú ingerlőanyagot spriccelnek(foad), nem kap belőle a megtámadott is. Hatása bőven elegendő arra, hogy elmenekülhess a veszélyzónából. Term. 5 kigyúrt kancigány ellen nem alkalmas, ide már sorozatlövő kellene.

Csak megbízható minőséget vegyél, és persze lehetőség szerint kerülni a balhét, azonban ha szükség van rá, nem gondolkodni, fenyegetőzni, elővenni pofánfújni, és tipli.

Ha kéred javaslok konkrét terméket. Vigyázz magadra!

2010. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is borsodi vagy azon belül miskolci,és rettenetes ami itt megy :(


csak annyit mondok akármit is veszel megvédeni magad,hogy vigyázz magadra

2010. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!