Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oltatlanok is bemehetnek...

Oltatlanok is bemehetnek óvodába ,iskolába a gyerekekért ? És akkor megszűnt ez szigor is hogyha folyik az orra vagy köhög a gyerek,akkor már ne is vigyük ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 15:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
26%

Remelem.

Most haboru van a szomszedban, igy a covid nem hirerteku. Ebbol is latszott, hogy mennyire felfujta a media, foleg Mo.n 🤦🏻‍♀️

2022. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%
Nem szünt meg a szigor, gethes gyereket nem küldünk be, hogy lefertőzze a többit.
2022. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Az oltatlan dologhoz nem tudok hozzászólni (mondjuk tőlem eddig senki se kérte az oltási igazolványt, amikor mentem a gyerekért), de az orrfolyással még simán hazaküldték csütörtökön a lányomat, szóval szerintem ez még maradt.
2022. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
55%
Korábban sem kellett volna taknyos, beteg köhögő gyereket oviba küldeni. 🤦‍♀️
2022. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk 3 oltással sem engedtek be eddig. Orrfolyással viszont biztos, hogy ezután is haza küldenek, mert nálunk még 2 hete is volt covid pozitív dolgozó.
2022. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Mikor meggyógyul van, hogy a köhögés tovább tart vagy még kicsit folydogál az orra.Pont én vagyok az aki ezt be tartja ,ezért kevesebb járt mint az akit így is be vittek .
2022. márc. 7. 15:50
 7/40 anonim ***** válasza:
29%
Pont mindig mindenki otthon tartja a gyerekeit, ha beteg. Ja nem..
2022. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%
Nem lennének folyton betegek a gyerekek óvodás kortól, ha mindig otthon tartanák a kicsit köhögő, picit taknyos de már gyógyult (haha) gyereket.
2022. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
18%

Köhögve, orrot fújva, lázasan, nem megyünk közösségbe. Pont.

Ha irodai munkás vagy, meg lehet (ilyen esetben szerintem kötelező) (meg)oldani tudni a távmunkát (fontosabb, hogy ne robbants ki egy tömegjárványt, mintsem, hogy néhány irattal esetleg #jajmostmilesz)


Mondjuk én a COVID-cirkusz legeleje óta home office-ban vagyok és amíg írmagja is jelen van az országban, addig megbeszéltük főnökkel, azon is leszek. (Naponta forródrót e-mail kapcsolatban és folyamatos telefonos összeköttetésben vagyunk...)

2022. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
20%
Senki nem kérhet semmit, se igazolványt, se maszkot!
2022. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!