Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntethető ha kiadod magad...

Büntethető ha kiadod magad viccböl nőnek és kérsz képet?

Figyelt kérdés

Felmentem az Anotalk nevezetű weboldalra viccböl és beállitotam hogy lány vagyok és fiút keresek. Bedobott egy 19 éves srácot. Elkezdett velem perverzen beszélgetni, majd megkérdezte hogy nem megyünke át másik platformra. Készitettem egy hamis messenger fiókot női nével, majd a srác kérte hogy küldjek neki intim képet. Nyilván letöltötem a netröl képeket, majd elküldtem. Viccböl útána én is kértem töle hogy küldjön képet. Elkezdett gondolkozni hogy honnan tudhatja hogy igazi vagyoke. Sikerült meggyőznöm és elküldte a.... (sajnos igazi volt, ezt nem letöltötte úgy mont én)

Megijedtem és töröltem a chatet majd léptem ki a fiókbol.(semmit nem mentettem vagy továbbitottam)


Nyugtalanitot amit tettem és két nap múlva ráirtam, hogy igazábol fiú vagyok és bocsánatot kértem. Megkérdeztem hogy megbocsájte, azóta nem válaszolt.


Az lenne a kérdésem hogy elköveteme valami bűncselekményt, és hogy ebböl lehete baj.(több mint egy hete izgulok emiatt és végül úgy döntöttem hogy megkérdezem itt) egyébként 16 éves vagyok


Válaszokat előre is köszönöm



2022. márc. 23. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Minek vallottad be?Hagytad volna a francba.
2022. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megijedtem és attól féltem hogy egyszer megtalálja azt a képet a neten amit küldtem neki.
2022. márc. 23. 19:19
 3/22 A kérdező kommentje:
Lehet belőle baj?
2022. márc. 23. 19:22
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha bosszúálló akkor lehet.
2022. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy bosszúálló? (én nem mentettem el és nem osztottam meg, töröltem a chatet)
2022. márc. 23. 20:25
 6/22 anonim ***** válasza:

Küldj a farkadról képet de no homo.


Nem követtél el bcs-t, de attól még valami gond van neked a toronyban, amirol szerintem jobb ha megkérdeznel egy szakembert.

2022. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azért kértem képet, mivel hiteles akkartam lenni, de nem hittem hogy tényleg elküldi.
2022. márc. 24. 11:39
 8/22 anonim ***** válasza:

De azzal milyen hitelességet tudnál bizonyítani? Vagy én nem értem.

Fentebb meg ezt írtad: "Viccböl útána én is kértem töle hogy küldjön képet"


Már te se tudod mit akartál.

2022. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben az a legjobb, hogy a kérdező ötletet adott ugyanis én eddig csak a chat.hu-t ismertem de az már elég uncsi és szeretek huncutkodni fiúkkal (lányként), lányokkal (fiúként) és ez az általam nem ismert oldal kitűnő lesz. Köszi!


Magához a kérdéshez meg annyit, hogy nem kell ennyire mellre szívni. Huncutkodik néha ez ember egy jót aztán kész. Lényeg, hogy pénzről, komoly dolgokról ne legyen szó. De a huncutkodásban nincs semmi. Fejleszti a képzelőerőt. Stb...:-)

2022. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Figyelj! Ki adtam magamat nőnek, kért tőlem képet, VICCBÖL hogy eljátszam hogy nő vagyok, én is írtam hogy most küldjél te.


Ezen most mi nem érthető?


És azzal hogy azt írtam feljebb hogy VICCBÖL, azzal nem zárom ki azt hogy elakkartam játszani hogy nő vagyok.

2022. márc. 24. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!