Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntethető ha kiadod magad...

Büntethető ha kiadod magad viccböl nőnek és kérsz képet?

Figyelt kérdés

Felmentem az Anotalk nevezetű weboldalra viccböl és beállitotam hogy lány vagyok és fiút keresek. Bedobott egy 19 éves srácot. Elkezdett velem perverzen beszélgetni, majd megkérdezte hogy nem megyünke át másik platformra. Készitettem egy hamis messenger fiókot női nével, majd a srác kérte hogy küldjek neki intim képet. Nyilván letöltötem a netröl képeket, majd elküldtem. Viccböl útána én is kértem töle hogy küldjön képet. Elkezdett gondolkozni hogy honnan tudhatja hogy igazi vagyoke. Sikerült meggyőznöm és elküldte a.... (sajnos igazi volt, ezt nem letöltötte úgy mont én)

Megijedtem és töröltem a chatet majd léptem ki a fiókbol.(semmit nem mentettem vagy továbbitottam)


Nyugtalanitot amit tettem és két nap múlva ráirtam, hogy igazábol fiú vagyok és bocsánatot kértem. Megkérdeztem hogy megbocsájte, azóta nem válaszolt.


Az lenne a kérdésem hogy elköveteme valami bűncselekményt, és hogy ebböl lehete baj.(több mint egy hete izgulok emiatt és végül úgy döntöttem hogy megkérdezem itt) egyébként 16 éves vagyok


Válaszokat előre is köszönöm



2022. márc. 23. 18:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igazán vicces lehetett. Beleremeg a vakbelem is a hahotába. Ja, nem.
2022. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez nem bűncselekmény, csak sima trollkodás a te részedről. Viszont ha a fiúnak 16 éves lányt mondtál magadról és úgy kért rólad képet az a másik részéről már bűncselekmény. Trollkodni szabad, de a képcserés dolgokat hagyd ki.
2022. márc. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Öcsisajt, ha téged bassznak át, remélem, akkor is így fogsz röhögni. Elég szar életed lehet, ha csak ilyen örömök jutnak.

Gratulálok. Anyád biztos ezért szült, és most már büszke rád.

2022. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én hol röhögtem?
2022. márc. 28. 07:23
 15/22 anonim ***** válasza:

Viccből csináltad. Ki nevetett rajta? Szerinted vicces volt, öcsisajt?

Egy hányadék nulla vagy, és megérdemled, hogy úgy is kezeljenek majd az életben, és palira vegyenek érdekből is és "viccből" is.

2022. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Te egy kicsit beteg vagy
2022. márc. 28. 10:01
 17/22 anonim ***** válasza:

Te képzeled magad nőnek, és nem tartasz viccesnek egy olyan dolgot, amit viccnek szántál.

Ki a beteg úgy mégis?

2022. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Na jó ide figyelj ÖCSISAJT

1. Több sóron keresztül fogalmaztam hogy megbántam hogy ilyenel szórakoztam.

2. Kurvára az ő felelősége hogy külde képet( fent írtad hogy reméled hogy engem is így becsapnak, erre a válaszom hogy én nem küldenék képet)

3. Én Anotalknál többet nem akkartam, ő könyörgöt hogy menjünk át másik platformra és küldjek neki képet

4. Akkor lennék nagyon nagy szemét, és az már valószinülig büncselekmény is hogy ha azt a képet mentettem volna (de nem mentettem, és nem is továbbitottam) és továbbitottam volna, de nem voltam kiváncsi a faszára

5. Nem tudom hogy ismerede azt az esetett van az a ferec (vagy tököm tudja hogy hívják) tőle kértek instán képet hogy, és kiposztolták


6.Én végig tiszteletel beszéltem veled, de a beszéd stílusodbol ítélve nem vagy egy túlságosan értelmes ember (és most fog jönni ez a comment allá hogy aki kiadja magát nőnek és ilyenel szórakozik az az értelmiség) a commentjeidben úgy elszídtál ami egy túlzás de ezt te nem fogod érteni ÖCSISAJT amit írok szóval kár fáradnom.

7. Azért írtam ki ezt erre a weboldalra hogy valaki aki tényleg értelmes megnyugtason, de sajnos vannak ÖCSISAJTOS jelenségek is.

2022. márc. 28. 10:38
 19/22 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok.

Én most válaszoltam először a kérdésre. Csak végigolvastam az összes kommentet előtte. Itt nem csak 2 ember ír veled együtt, azt ugye vágod?

2022. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kérdezőcsisajt. ;)

Először is másnak adtad ki magad, mint aki vagy, mást tévedésbe ejtettél, és tartottál. Vagy mondtad-e hogy jaj, ne haragudj, ne küld képet, csak egy rossz vicc volt, bocsánatot kérek érte?


Attól, hogy téged megszivattak, mindjárt neked is meg kell másokat is szivatni? Ezek szerint nem tanultál belőle. Tudod, nem csinálunk másokkal olyasmit, amit magunknak nem kívánunk. Ezt még anyukádnak kellett volna megtanítania, de ezek szerint nem remekelt, de magadtól is megtanulhattad volna.


Szerintem te nem megbántad, hogy tapló voltál, hanem csak beszartál a lehetséges következmények súlyától, vagyis ez a felelőtlenség nyomasztó érzését kavarod a megbánással.

A különbség a kettő között ott van, hogy a megbánó ember vállalja a felelősséget, átérzi a tettének következményét, és jóvá akarja tenni a dolgokat... Te még mindig hárítasz, hogy csak ő a hibás, te meg nem is nevettél... meg húúúú, milyen rendes vagy, mert nem zsaroltad, és nem csináltál posztert a kicsalt fotókból, amit pénzért árultál... Öcsisajt, te egy öcsisajt vagy. Sokat kell még érned ahhoz, hogy kiérdemeljed, hogy felelős emberként kezeljenek. Ezt be kell nyelned.

2022. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!