Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felajánlhatom a testemet...

Felajánlhatom a testemet kifejezetten emberi fogyasztásra?

Figyelt kérdés

Épp egy videót nézek, ahol mindenféle "furcsa" húsokat sütnek meg vendégeknek, és próbálnak rájönni hogy éppen mit esznek, milyen ízük van, stb.


Félreértés ne essék, nem akarok még egyhamar meghalni, de(!) ha bekövetkezne, és tegyük fel nem olyan halállal hogy bent égek valahol, vagy eltűnök egy erdőben és már bomlásnak indulnék, stb.: Biztosan lenne ilyesmire kereslet, és ha anonim módon folyna az egész (hogy a vendégeket ne érje negatív ítélet) akkor sokan megkóstolnák az emberi húst is, engem meg úgymond már hidegen hagyna hogy mit csinálnak velem 😁


Családom kvázi nincsen, a közeli ismerőseim pedig jól tudják milyen őrült vagyok, és valószínű segítenének is lebonyolítani a dolgokat úgy, ahogyan kérném



2022. márc. 26. 17:16
1 2
 1/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
48%
Hát darkweben mindenre van kereslet. Jogilag meg úgyis tökmindegy.
2022. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A hullákat/dögöket el kell temetni.Dögöt enni meg egeszségre veszélyes.Embert is csak úgy lehetne enni, ahogy állatokat szokás.Tehát egy egészséges, fiatal embert megölnek és azonnal feldolgozzák, fagyasztják.Ez hogy lenne már legális?
2022. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fúj:)
2022. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Humor Herold ***** válasza:
100%
És örömmel töltene el a tudat hogy a halálod után valaki testén még átmennél és sz.rként távoznál belőle és így végeznéd?
2022. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom, csak a spermádat és egyéb nem létszükségletű biológiai produktumodat adhatod el legálisan! Ez van.
2022. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4: Ez a része nem izgat különösebben (annak ellenére, hogy része a folyamatnak), viszont az egyfajta kíváncsisággal és elégedettséggel töltene el, hogy ha van valaki aki ki akarná próbálni, akkor lenne rá lehetősége 😄


Imádok főzni, hajt a kíváncsiság új ízek iránt, és tudom milyen érzés valami újra vágyni amit nem tud esetleg beszerezni az ember külföldről, vagy legális úton


Mint ahogyan említette más is, a darkweb-en 10000% hogy adtak már el emberi húst ilyesmire, valamint aki elég kitartó/gazdag/stb. az már ki is próbálta, de én teljesen legális módjára gondoltam ennek



Csupán nem értem, mert szervdonorként felajánhatja az ember a szerveit, de akkor a többivel (végtagok, stb.) amit el lehetne készíteni ételként, azt miért dobják ki?

2022. márc. 26. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Van egy jó ötletem! Klónoztasd le magad, várj míg kamasz lesz, és akkor edd meg. Ezt senki sem tudná überelni, ilyen speciális fogás a világon nincs!
2022. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A húsod csak frissen jó.Kinek kell romlott husi?
2022. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenevők a film címe???
2022. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9: Nem ismerem 😁


De ahogy Arnie és DannyDeVito mondták az Ikrek című filmben, mikor leültek enni:

,,Yummy! Pass the lips, over the gumsss...

LOOK OUT STOMACH HERE IT COMESSSSS!!!" 😍

2022. márc. 26. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!