Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A poligámia betiltása, bünteté...

A poligámia betiltása, büntetése megoldaná a incel problémát?

Figyelt kérdés
Tehát a legjobb minőségű férfiak nem tudnának lefoglalni egyszerre 4-5-10 nőt akkor kereslet-kínálat viszonya is normalizálódna?
2022. ápr. 5. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
86%
Aha, tehát egy potenciális erőszakoló vagy. Jó tudni.
2022. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

11


Az nem is mondtam de te odaképzelted? Hát előítéletek vannak. Igazából szerintem az összes incelnek azt kellene tennie, hogy 10 olyant mint te magával a túlvilágra visz, de ezt én nem tudnám megtenni. De azokért az igazságtalanságokért, megalázásokért és ráadásul áldozathibáztatásért, empátia, megértés teljes hiányáért még a Fennvaló is mégértené.

2022. ápr. 5. 14:35
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjts erre:

[link]

2022. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%
12, el vagy tévedve, nekem feleségem, családom van, nem vagyok alfa, soha nem is voltam, de az ilyen vergődő idiótákon szétröhögöm magam, akik megölnének másokat csak mert azok több nőt dugnak :D Legyen hobbid, legyen életed, legyenek céljaid, ha meg nem megy, akkor vágasd le a farkad és próbáld újra :D
2022. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugodj meg, a politikai elit is több partnerrel van, ne gondold, hogy pont a törvényhozók hűségesek.
2022. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

14


Igazából az icel azért incel mert mások genetikailag alávalónak tartják ezért sehová nem hívják, nem lehet baráti köre sem, nem csak a punciról szól az egész.

Ez egy komoly társadalmi és nevelési probléma.

2022. ápr. 5. 14:47
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hívják sehova és nincs baráti köre, mert ilyen degenerált a világhoz való hozzáállásod. Ezzel nem csak, hogy nőt nem szerzel magadnak de még havert se.

Ne a világon akarj változtatni, az nem fog menni, magadon próbálj.

2022. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

17


Úgy csinálsz mintha ennek oka nem az lenne, hogy már kisgyerek kora óta kitaszítják a kicsit rosszabbul sikerült gyereket. És a többi már láncreakció, követik egymást az események és felnőtt korára tartani fog az emberektől az ilyen gyerek.

2022. ápr. 5. 15:39
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha felismerted, hogy ez a probléma az egy jó jel. Fel kell keresni egy szakembert aki segít ezen változtatni.
2022. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban engem is kiközösítettek, mert szemüvegem volt, fogszabályzóm volt, pattanásos voltam, tanárgyerek voltam, és még jól is tanultam. Aztán felnőtt koromra mégis normális életem lett, vannak ismerőseim, barátaim, haverok, rendes munkahelyem, normális kapcsolatom van az emberekkel, párkapcsolatot meg nem akarok, mert jól érzem magam egyedül, de ha akarnék, az is lehetne.
2022. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!