Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem vagy poligám kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagy poligám kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én csak az előnyét látom. Minek egy partnernél leragadni, ha egyszerre több ember társaságát élvezed. Cipőből sem egyet viselsz, hanem többet. Nem látom értelmét egy fickóval járni, ha élvezhetem több pasi társaságát. A szex, a programok, az anyagi támogatás jobb ha több forrásból érkezik. 17 éves vagyok és lány. Várom a véleményeteket.

2022. jan. 14. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Mert maradi, konzervatív alak vagyok.
Mert nem tudom mi a jó az életben.
Valási okok miatt.
20 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
23%
Igen, egyetértek. A tartós párkapcsolat a múlté. Hála a sok dating appnek úgy cserélhetem a partnereket, mint más a piszkos zoknit. Hála a szexuális forradalomnak, nem kell egy unalmas házasságban leélni az életet. Hagyjuk ezt meg a Fideszeseknek! 16/F
2022. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

köszi a vélaszt


teljesen igaz

2022. jan. 14. 16:50
 3/61 anonim válasza:
81%
Lustaság.. Sajnos ez nem szerepel a szavazási opciók között.
2022. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%
Ezt szomorú volt olvasni...
2022. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
93%
Mert van egy barátom, akiért oda meg vissza vagyok. Nem is tudok másra gondolni, vagy úgy tekinteni jelenleg. Na meg egy kapcsolatot is bőven elég kihívás tökéletesen fenntartani:))
2022. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
93%

"egyszerre több ember társaságát élvezed."

Így is, vannak barátaim.


"Cipőből sem egyet viselsz, hanem többet."

Kettőt, mer annyi lában van.


És ez miért Tini párkapcsolatokban van?

2022. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
0%
támogatom amúgy, énis a csajom mellett járok még +ba csajozni különböző helyekre, sokkal izgalmasabb mint ugyanaz a csaj mellett leélni az életed. Oké társadalmi megítélése megint más kérdés, kicsit tabu téma is meg az emberek többsége elég elutasitó is ezzel kapcsolatban, kevés infó hiányában hogy is működik vagy csak 1 pasit/csajt is alig szednek maguknak össze nemhogy többet aztán simán csak ha lány vagy lekurváznak ha meg srác akkor majd kinövöd. De támogatom énis
2022. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
88%
Ohmm... mert szeretem a baratomat, es gondolni se tudok ra, h massal legyek? :D
2022. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
86%
Mert nekem legalább megvan egy, ténylegesen tartó, szerető kapcsolatom valakivel, akit a lelkem másik felének érzek, és nem csak szex miatt vagyok benne felszínes kapcsolatokban.
2022. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
93%

Én cipőből is ha egyet megszeretek azt hordom amíg le nem szakad a lábamról:D

De viccet félretéve nagyon szerelmes tudok lenni és olyankor a szememben nem létezik más csak ő

De elfogadom akinek meg úgy a jó,szimplán nekem nem menne

2022. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!