Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A poligámia betiltása, bünteté...

A poligámia betiltása, büntetése megoldaná a incel problémát?

Figyelt kérdés
Tehát a legjobb minőségű férfiak nem tudnának lefoglalni egyszerre 4-5-10 nőt akkor kereslet-kínálat viszonya is normalizálódna?
2022. ápr. 5. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. Inkább egyedül vannak a nők a mai világban, minthogy olyannal legyenek akik nem elégítik ki a vágyaikat/igényeiket az élet legtöbb területén.

Ne mástól várd a megoldást, sokan írták már. Keress fel egy szakembert és próbálj magadon változtatni.

Ezzel a hozzáállással csak még mélyebb depresszióba tolod magad, a világ nem fog hozzád alkalmazkodni.

2022. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

31


De az elfogadható szerinted, hogy minden kicsit szebb nő Chadről álmodik. Isten nem azért teremtette az embert meg a nőt, hogy a férfiak csak egy kicsiny része férjen hozzájuk hanem, hogy mindenkinek legyen párja.


Mit változtassak? Szponzorálsz Chad fejjé átalakítás plasztikai műtétet?

2022. ápr. 7. 10:51
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nők inkább vannak egyedül, mint, hogy egy szerencsétlen barommal legyenek.
2022. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Neked pedig nem a kinézeteddel van baj, hanem a személyiségeddel. A nők nem szeretik a kretén állatokat.
2022. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

#32 nem vagyok szakember, ezért mondtam, hogy azt keress. Nem a kinézettel van a baj sohasem.

Természetesen elfogadható, hogy minden nő Chadről álmodik (bár nem tudom ki az), hiszen mindenkinek a joga eldönteni, hogy álmodozik valaki után vállalva a kockázatot,hogy egyedül marad vagy lejjebb adja az igényét.

Ha már istennel példálózol, ő szabad akaratot is adott az embernek, ezért senkit nem lehet belekényszeríteni olyan dologba amit nem szeretne.

2022. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

35

Ha már istennel példálózol, ő szabad akaratot is adott az embernek, ezért senkit nem lehet belekényszeríteni olyan dologba amit nem szeretne.“


Isten nagy betű! Vagy te is egy divat ateista vagy?


Isten szabad akaratot adott de nem azért, hogy az egyensúlyt megbomlasszuk, hanem, hogy a szívünkre hallgatva.m a jobbik utat válasszuk. A Chad ajnározás meg nem tűnik olyan túl jó útnak.

2022. ápr. 7. 11:21
 37/62 A kérdező kommentje:

34


Jó, hogy látatlanban ezt mondod.

2022. ápr. 7. 11:21
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
"az embert meg a nőt" - Szivi, a nő is ember.
2022. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

38


Elírtam mert gyorsan írtam.

2022. ápr. 7. 11:36
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
A nő helye a konyhában van kérdező? Háztartást kell vezetnie, gyereket nevelni, takarítani, vagy lehet saját karrierje is melletted? A nő is ember ugye? Vagy szextárgy? Mesélj :-)
2022. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!