Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Boltban voltam, italért...

Boltban voltam, italért mentem, de lekaptam egy gumicukrot mert megkívántam ahogy megláttam, de elfelejtettem fizetni, lehet baj?

Figyelt kérdés
Mivel van táska nálam és céltudatosan csak egy italért mentem, nem vittem magammal kosarat, úgyhogy a cukrot csak zsebreraktam, és italoknál eltöltöttem kis időt, úgyhogy teljesen kiment a fejemből.
2022. ápr. 6. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Semmi nem lesz, nem kaptak el.
2022. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Lehet. A tolvajoknak börtönben a helye.
2022. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi az hogy csak úgy zsebreraktad? A boltabn nem rak az ember dolgokat csak úgy zsebre, hacsak nem el akarja lopni.
2022. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági kamera mindenütt van, tehát ha hiányozni fog nekik, akkor elkaphatnak. Viszont ha már eljöttél és nem vettek észre, akkor valószínűleg megúszod. Persze a becsületes az lenne, ha legközelebb szólnál, hogy így történt és kifizetnéd.
2022. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem kaptak el, akkor nem lesz semmi már.
2022. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha így folytatod, fényes jövő vár rád!


Megyek majd hozzád a parlamentbe, gratulálni!

2022. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezt tesóm is elkövette, csak akkor 3 éves volt. Felnőttek általában már tudják, hogy boltban semmit nem teszünk táskába/zsebbe, maximum, amit onnan is vettünk ki.
2022. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én mindent a zsebembe pakolok. Most kevés cuccért mentem, egy üveg Cointreaut-ért, úgyhogy megfelejtkeztem róla.


És ha netán hiányozna nekik és visszanézik a kamerát akkor mi lesz? Lusta vagyok visszamenni ezért.

2022. ápr. 6. 19:12
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem lesz semmi, valószínűleg senki nem nézi vissza, de még ha vissza is néznék, egy gumicukorért nem fognak rendőrt hívni és nyomoztatni ha már elmentél. Bárkivel előfordulhat az ilyesmi, legközelebb azért figyelj oda jobban.
2022. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, nekem eszembe sem jut, hogy a zsebembe pakoljak.
2022. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!