Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemrégen rendletem AliExpressr...

Nemrégen rendletem AliExpressről és a házszámunk után elfelejtettem pontot tenni, minden mást beírtam úgy ahogy kell (utca, megye, város, irányítószám) lehet e ebből probléma?

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 05:03
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ugye csak trollkodsz?
2018. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet osztáskor kidobjuk a francba. Majd megtanulja a paraszt, hogy a házszám után mindig pontot teszünk.


Viccet félretéve, van aki bhazdmeg angolul írja az utca nevét, és gőzöm sincs hogy milyen indíttatásból, és az is célba ér, hiába tscheszi fel az agyunkat.

2018. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg ékezet nélkül kellett beírnom, mert máshogy nem engedi a rendszer. Mégis minden csomag ideér. Simán tudják értelmezni így is a címet a postán.
2018. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 mondjuk ez vicces, ha valaki a sás utcában lakik, miközben van sas utca is (pl a mi falunkan )
2018. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4:Nem sok ilyen lehet és faluban név alapján is tudja a postás melyik lehet a kettő közül.
2018. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 nem azt mondtam hogy ez komoly problêma, de lehet félreértés belőle. Pl mikor a nem magyar anyanyelvű friss munkaerő a reggeli műszakban kérdi, hogy

"Melyik körzet a säs utca?

Sas vagy sás?

Sãs!"

2018. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!