Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan tudhatom meg, hogy mi...

Honnan tudhatom meg, hogy mi lett egy rendőrségi ügy vége?

Figyelt kérdés
Sértettként szerepelek egy rendőrségi ügyben, az eljárást nem én kezdeményeztem. Amikor zajlott akkor még nem múltam el 18 éves. Van valamilyen módja, hogy megtudjam/lekérdezzem, hogy mi lett az ügy vége?

2022. ápr. 8. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sértettként eredetileg nem kaptam tájékoztatást, de aztán érdeklődtem, kiderült hogy lezárták, én meg eztán meg is fellebbeztem a lezárást, amit ugyan az ügyészség elutasított, de ugyanekkor az ügyészségen nemcsak a részletes betekintést engedték meg, de még a szembesítési jegyzőkönyv legnagyobb részét is kimásolták nekem (a terheltek vallomásait is, egy-két személyes adatot tartalmazó lapot leszámítva).


Ha elfelejtették kiküldeni Neked a lezáró határozatot, akkor szerintem nem vesztettél el a határidőt. Én is az ügy lezárása után majdnem egy évvel kértem a tájékoztatást, sőt mivel késve értesültem a lezárásról, még ezután egy hétig még meg is fellebbezhettem (amit meg is tettem).

2022. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tramumafeldolgozásnak eseteg jó lehet, szóval én megtettem, sőt, még két ügyvédi konzultációra is elmentem, ő segített a kérelmeket összeállítani, beküldeni.
2022. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!