Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi ideje van a Vodafonenak...

Mennyi ideje van a Vodafonenak a vásárolt SIM és eszköz átadására?

Figyelt kérdés

Sziasztok, valaki nem tudja esetleg a választ a fent lévő kérdésre? 04.06án fizettem ki online, de azóta csak ülnek és vakarják a seggüket. Az oldal persze azt írja, hogy átvehető az üzletben (lóf@szt)...


Nincs valami határidő ezeknek amit ha nem tartanak be akkor felmondhatom a szerződést még akkoris ha 12 hónapos hűséget vállaltam? Gondolta a halál, hogy ilyen rakás szar szolgáltató. Persze mikor megrendeltem az eszközt azt írta, hogy abban az üzletben készleten van, vicc :)


2022. ápr. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted, itt majd bárki megmondja neked mi van a sz@ros eszközöddel? Ember, hívd fel őket!
2022. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Az oldal persze azt írja, hogy átvehető az üzletben " bemész az üzletbe és átveszed , ha mégsem sikerül az átvétel akkor bontod a szerződést ők nem teljesítik a szerződésben foglaltakat
2022. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Mivan, nem feküdt alád az asszony az este? :)


#2 2szer is voltam az üzletben, de gondoltam hátha tudja valaki mennyi idejük van a rendelkezésemre bocsátani az eszközt.

2022. ápr. 11. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
3 munkanapnál biztos több
2022. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!