Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Emberek szerintetek igaz az a...

Emberek szerintetek igaz az a hír, hogy májustól visszaveszik az oltatlan egészségügyi dolgozókat a kórházakba?

Figyelt kérdés

Egy FB-csoportban (kötelező covid elleni oltást elutasító dolgozók csoportja) olvastam, egy kis nő írta. De ő is csak úgy hallotta az egyik ismerősétől. Hivatalos forrás nincs róla. Én sem találtam semmit.

A nő bejegyzésére sokan válaszoltak, mint pl:

- ez nem igaz

- megszorítások lesznek inkább

- júl.1- től Unió kötelezővé teszi mindenki számára

- ha ez igaz, sokan akkor sem mennének vissza, méltóságból

- valaki szerint meg azért hívják vissza a dolgozókat, hogy nyáron a többiek szabira tudjanak menni

- kórházfüggő

- valakitől megkérdezte a főnővér, hogy májustól visszamenne-e, ha nem lesz kötelező az oltás


Szerintetek??



2022. ápr. 14. 15:52
A kérdező szavazást indított:
igaz a hír
hamis a hír
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Vagy igaz, vagy nem.
2022. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"De ő is csak úgy hallotta az egyik ismerősétől. Hivatalos forrás nincs róla. "


Mint a Covid elején, amikor mindenki "egy ismerősétől hallotta", hogy "holnap este lezárják egész Budapestet és senki se ki, se be". Majd a jövő eldönti. Én nem építenék rá.

2022. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
En latok benne raciot,iszonyu ember hiany van az egeszsegugyben.
2022. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Eleve nem kellett volna oltással zaklatni boldog-boldogtalant. Nagyon vicces, hogy ennyien felmondtak, azóta is ezen röhögök :D
2022. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Emlékszem, 2021 decemberében az erkély előtt egy kisgyerek nyafogott, hogy nem akar iskolába menni, az apja meg morcosan közölte, hogy úgyse lesz suli januártól megint karantén, bírja ki azt a kicsit.

Ezt sok szülő, és pedagógus mondta akkor...

(pedagógus vagyok.)

Aztán nem így lett.

Ilyen hírek mindig vannak.

Az a tuti, ami a kormányinfón elhangzik, de még jobb, ha a közlönyben megjelenik.

A többi találgatás.

2022. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha igaz is, komolyan van aki visszamenne?

Aki felmondott esélyesen ennyi idő alatt talált más munkát sokkal jobb feltételekkel. Szerintem ha valakivel így bántak akkor sült bolond ha visszamegy utólag

2022. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Remélem igaz,mert nincs mitől félnie senkinek!!

Én tuti nem megyek vissza

2022. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!