Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A fiatal ügyvédjelölteknek,...

A fiatal ügyvédjelölteknek, ráadásul nőknek van jogsi, kocsi?

Figyelt kérdés

Egyszer későn este egy büntetőügyben előàllítás történt a rendőrségre, majd még akkor kezdtek el intézkedni kirendelt védő után. A választás egy ügyvédúrra esett, aki az irodavezető, viszont nem ő érkezett a rendőrségre, hanem egy kb.27 éves ügyvédjelölt nő. Mire odaért éjjel 2 óra volt. Addig ki sem hallgattàk a gyereket, pedig mondta, hogy tudná akkor is mondani a kihallgatási beszédet, ha nincs ott az ügyvéd. Azt mondták neki, hogy nem, majd ha megjön az ügyvéd és mondtàk neki, hogy addig is menjèl csak oda befele. És bezárták. Majd éjjel megjött a nő.

Vajon gyalog, taxival, ment az ügyvédjelölt, vagy van jogsijuk, kocsijuk?



2022. ápr. 20. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem, aki jogásznak készül, ők nem autósiskolába járnak 17-18 évesen, hanem előbb vadászpilóta engedélyt kell szerezniük, majd 26 éves korunkban állhatnak neki a B kategóriás személygépkocsi jogsinak.
2022. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ja, kivéve a nők, mert a hajuk színe miatt ők csak 26 és fél évesen ülhetnek be KRESZ tanfolyamra!
2022. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak teleportálni.

Ez az amit Te Levike sose fogsz megérteni.

2022. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen már volt jogsim nő létemre, mint ahogy az osztály nagy részének, 27 évesen meg elég ritka, ha valakinek nincs…
2022. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Én már a kérdést sem igen értem.
2022. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Levike kérdéseit nem is kell érteni. Elég megválaszolni.
2022. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ki a Levike? Ez meg én nem értem.

A kocsi honnan van nekik? Ugyanis az ügyvédjelöltek havi 160-at kapnak, van aki albérletben lakik és megélhetésre alig marad. Amikor leteszik a sikeres szakvizsgát, ügyvéd lesz valaki, akkor jobban keres.

2022. ápr. 20. 22:56
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondold ezt.


En speciel az első kocsimat 900ezerért vettem, egyetemen alatt is dolgoztam, ösztöndíjam is volt, albérletbe is laktam, a nagy részét mégis akkor kerestem, mikor a mesterképzés alatt teljes munkaidőbe kezdtem dolgozni minimálbérért (120ezer). Attól, hogy neked nem megy másnak még igen

2022. ápr. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is perpill 160-at keresek, de van autóm. (Én is 900-ért vettem :D)

Varázslat?


Lehet hogy nem mindenki él egyedül albérletben és így már nem is annyira a kiadás?

És mi van, ha nem is albérletben lakik valaki, hanem van saját háza, amire csak a rezsit kell fizetni?

2022. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
*nem is annyi a kiadás
2022. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!