Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A fiatal ügyvédjelölteknek,...

A fiatal ügyvédjelölteknek, ráadásul nőknek van jogsi, kocsi?

Figyelt kérdés

Egyszer későn este egy büntetőügyben előàllítás történt a rendőrségre, majd még akkor kezdtek el intézkedni kirendelt védő után. A választás egy ügyvédúrra esett, aki az irodavezető, viszont nem ő érkezett a rendőrségre, hanem egy kb.27 éves ügyvédjelölt nő. Mire odaért éjjel 2 óra volt. Addig ki sem hallgattàk a gyereket, pedig mondta, hogy tudná akkor is mondani a kihallgatási beszédet, ha nincs ott az ügyvéd. Azt mondták neki, hogy nem, majd ha megjön az ügyvéd és mondtàk neki, hogy addig is menjèl csak oda befele. És bezárták. Majd éjjel megjött a nő.

Vajon gyalog, taxival, ment az ügyvédjelölt, vagy van jogsijuk, kocsijuk?



2022. ápr. 20. 21:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9.Nem tudom, holbdolgozol, de 160 kevés. Gyorsan írj Orbán Vimi bácsinak, hogy emeljen a fzetéseden☺. Én egy kb. százezerrel keresek többet mint te, mégsincs autóm, írom inkább úgy, hogy autónk.
2022. ápr. 21. 20:02
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Tudja Orbán bá, hogy ennyit keresek, ne aggódj. Ő tudja a legjobban, kaptuk is tőle 3-án a 1 narancsot meg 2 szalámis szendvicset. Ennyit érünk neki xdd
2022. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Omfg, te mit dolgozol ennyi esszel?🤦🏼‍♀️
2022. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogsz lepődni, mit dolgozok "ennyi ésszel": mentőápoló vagyok.


🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

2022. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Elfelejtettel fiokot valtani.


Tenyleg meglepett...😱


A kocsi honnan van nekik? Ugyanis az ügyvédjelöltek havi 160-at kapnak, van aki albérletben lakik és megélhetésre alig marad. Amikor leteszik a sikeres szakvizsgát, ügyvéd lesz valaki, akkor jobban keres.


Ez egy iszonyat buta kerdes, elcsodalkoztam, h egy mentoapolo igy gondolkodik.

Hiszen kb 17. eletevtol barki elkezdheti elsajatitani az autovezetest. Autot szinten barki vehet, vegzettsegtol fuggetlenul. Sot, kaphatta is mondjuk.

Tenyleg meglepett, na.

De ez van.🤷🏼‍♀️

2022. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
Most nem tudom eldönteni, hogy nekem válaszolsz, vagy a kérdezőnek. Vagy magad sem tudod már..? :)
2022. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Bammeg, ezt nem hiszem el. Alapbol a kerdezonek irtam, ha nem te vagy az, mibol gondoltad, h hozzad beszelek? Csak mert a hozzaszolasom a tied utan van?

El sem olvastam a valaszod.

2022. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Tenyleg meglepett...😱"


"Ez egy iszonyat buta kerdes, elcsodalkoztam, h egy mentoapolo igy gondolkodik."


"Tenyleg meglepett, na.

De ez van.🤷🏼‍♀️"


Akkor ha szeretnéd, beviszlek megfigyelésre az elfekvőbe. 😊

2022. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kezd magaddal sztem, ha megszolitva erezted magad, kicsit paranoid lehetsz😂
2022. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, te a kérdezőt is mentőápolónak nevezed a válaszodban?
2022. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!