Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most hogy többek között...

Most hogy többek között Németország is legalizálta a marihuána fogyasztását és otthoni termesztését, ti legalizálnátok Magyarországon is?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim válasza:
63%
Én a cigit is betiltanám
2022. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
63%
Semmi értelme nincsen. Szóval nem.
2022. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
18%
10es, én se legalizálnám, DE A PÁLINKÁS ÜVEGEMHEZ NEM NYÚLSZ!!!!
2022. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
68%
#13 Nekem mindegy.Én csak azt remélem, hogy (nem rád gondolok) az alkoholisták csak egymás életét teszik tönkre, és csak egymást ölik meg.Nem pedig olyan embereket tesznek tönkre/ölnek meg, akik sosem isznak.Bár sajnos a valóság mást mutat.
2022. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

12#

Semmi értelme mi?

Magyarországnak nincs szüksége arra a néhány milliárd forint bevételre ami ebből évente bejönne.

Főleg most, mikor az EU megvonja a támogatásokat az országunktól a nagyszerű kormányunk miatt.


Az ilyen hozzáállás miatt vagyunk mi az EU második legszegényebb országa.

2022. ápr. 25. 00:32
 16/81 anonim ***** válasza:
27%
#13 Ennyi erővel a füvet is lehetne legalizálni, mert a fű függők csak debilek lesznek mint az alkoholisták, de legalább nem agresszívek.Megint csak nem téged alkoholistázlak le, csak nekem erről ez a véleményem.
2022. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
36%
#15 Mert nincs elég beteg, mentális beteg, függő, degenerált és értelmi fogyatékos ebben az országban?Muszáj rátenni egy lapáttal?
2022. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
42%
Így is rengeteg aberrált anyaszomorító van Magyarországon akik mentálisan és idegrendszerileg labilisak. Az alkoholfogyasztás már önmagában is egy hatalmas probléma ami túl sok embert érint, mert rengeteg az alkesz az országban. Erre még ráengedni a legális kábítószert... Hát, nem lenne egy bölcs döntés az biztos..
2022. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:

17


Először is a marihuána köztudottan nem okoz függőséget, de most kapaszkodj meg, mentális beteg degenerált fogyatékosnak sem lehet tőle.


A hozzád hasonló emberek tudatlanságból ignorálják a kannabisz gyógyászati és rekreációs hatásait.


Amihez nem értesz ne szólj hozzá.

2022. ápr. 25. 00:52
 20/81 anonim ***** válasza:
65%

"Először is a marihuána köztudottan nem okoz függőséget, de most kapaszkodj meg, mentális beteg degenerált fogyatékosnak sem lehet tőle."


Az lehet, de aki már eleve mentálisan degenerált annál nagyon brutális hatást vált ki, ezért nagyon veszélyes.

2022. ápr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!