Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthet a szomszéd?

Ezért feljelenthet a szomszéd?

Figyelt kérdés
4 éve örököltem egy házat és azóta folyamatosan újjítgatom de nem mindig van időm átmenni,a szomszéd aki jószágozik ma feljelentett mert nagy a gaz meg szemét van az udvaron ami természetesen nem igaz és hogy patkányok vannak és megeszik a tyúkjait közbe meg a többi szomszédba ezerszer több szemét van meg van olyan ház ami lakatlan,de én attól hogy nég nem lakok ott folyamatosan gondozom az udvart nem hiszem el hogy ezért felkéne jelenteni
2022. ápr. 26. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Valami oka csak van, hogy feljelentett!
2022. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi csak ijesztget.

Ha tényleg felakarna jelenteni ezzel, kiröhögnék.

2022. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

A szomszéd egy köcsög. Ne törödj vele!

Tegyél fel olyan kerítést, amin nem lát át.

2022. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak ma jött egy levél az önkormányzattól hogy szüntessem meg a szemetet
2022. ápr. 26. 21:17
 5/20 A kérdező kommentje:
Eddig sose volt ilyen pedig eddig is feljelethetett volna meg ha tényleg patkányok lennének amik állítólag vannak a házamat is szétfurkálták volna anak ellenére hogy lakatlan
2022. ápr. 26. 21:18
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a látható szeméttel van baja. Az ugyanis bizonyíthato, a patkány nem.


4 évig én se szeretném látni a szomszéd telken a szemetet. És ki tudja meddig.

2022. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Volt ott az önkormányzattól valaki? Látta a szemetet? Jelentsd fel a szomszédot az állatok szaga miatt!

Tegyél panaszt valahol, hogy szerinted bolond, kiabálva fenyeget téged stb....

2022. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Senki nem látta de folyamatosan szállíttatom el a régi bútorokat is amik az udvaron voltak a fa hulladékot is égetem a bontási törmelék van de az eddig is volt még lesz is mert kilátástalan mikor végzek a felújítással
2022. ápr. 26. 21:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csodálkozz. 4 év az baromi nagy idő. És még nem látszik a vége. Én nem csodálom hogy a szomszédod ezt tette.
2022. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ezzel az ő ingatlananak az értéket is csökkented. (ki szeretne egy évek óta tartó putris szomszédot).?
2022. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!