Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kameras szemüveggel utcán...

Kameras szemüveggel utcán videózni most akkor illegális vagy sem? Tehát maga a videózás nyilván ha bárhova feltöltöm az már illegális De ha csak tárolom az így felvett videót saját szórakoztatására az még legális?

Figyelt kérdés
Haveri körben mutogatom? Esetleg arc es Rendszám kitakarással feltolthetem? Hogy van ez?
2022. máj. 10. 13:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akár sima orditozas (ezért persze nem mennék bíróságra) vagy egyszerű udvariatlansag. De ha tetlegességgé fajuk a viselkedése netán meg kell védeni magam akkor nagyon jól jön ha bizonyítani tudom az önvédelmet.
2022. máj. 10. 17:59
 12/15 A kérdező kommentje:
Fajul
2022. máj. 10. 18:00
 13/15 anonim ***** válasza:
Illegalis felvételeket nem fogad el a bíróság, erre volt már precedens
2022. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tehát amolyan sorozatot/gyűjteményvideót szeretnél ezekből készíteni?


Tisztes távolságról felveheted, csak a videókban legyenek az emberek kitakarva.


Meg persze ilyen apróságokért nem megyünk bíróságra, csak akkor, ha minket ért valami sérelem.

2022. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A munkám során félévente van egy komolyabb és három kevésbé komoly atrocitas. Mármint a személyem ellen nem csak úgy a valvilagba orditozás. De eddig mind kimerült orditozasban S mivel nem foglalkoztam vele nem esett nekem tettlegesen. De szinte biztos hogy ha fél évre ennyi jut akkor X évre jut majd egy tetlegesség is. És mi lenne a nem illegális felvétel? Mert elég fura lenne ha a bíróság azért itelne el mert illegális bizonyítékot szereznem...
2022. máj. 10. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!