Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nem minősül lopásnak?

Ez nem minősül lopásnak?

Figyelt kérdés
Pszichiátriai betegek alapítványnál vagyok ellátott. Folyamatosan csesztetnek, ők intéztek nekem egy szobát havi 35000 Ftert, de folyamatosan csesztetnek, fenyegetőznek hogy kitesznek. Nem voltam hajlandó egy papírt aláírni nekik, hirtelen indulatok felkaptam a rólam szóló hivatalos dokumentumokat, és hazaszaladtam velük, àt küldtem az interneten ismerősöknek is. Kertek hogy adjam vissza, nem adtam oda, azt mondták ez lopás, és hogy készüljek a következményekre. Ez nem lopás mert velem kapcsolatos papírokról van szó.
2022. jún. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Levike, már szobát is kaptál?
2022. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Az intézet által kezelt és a tulajdonukban levő okiratokat tulajdonítottál el. Lopás.


Az mindegy hogy kiről szól.


Ugyanúgy, ha egy diák ellopja az ellenörzőjét, hiába az ő dolgai vannak benne, lopás.

2022. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Adj nekik,tedd ki a twitterre.
2022. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig lopás. Ha ráírják a neved egy táblára és kiteszik a falra de te elviszed az is lopás. Miért vitted el kicsi bogár? Menj vissza szépen és vedd be a gyógyszereid drága ne mászkálj közöttünk
2022. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!