Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » KÖteles vagyok a volt munkálta...

KÖteles vagyok a volt munkáltatóm (1 éve nem vagyok ott) telefonos vagy írásbeli megkeresésére bármit is reagálni? Vagy én döntöm el ahogy úri kedvem tartja, a telefont kinyomom, az emailre meg tojok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na milyen sunyisagot csinaltal mar?
2022. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezőnek nem kötelező, de ha pénzügyi dolgokról van szó, amit ha a cég jogi útra terel, akkor egy erős érv ellened, hogy megtagadtál mindennemű kommunikációt.

Ha meg nem pénzügyi dolgokról van szó, semmibe nem telne válaszolni..


Mondjuk eleve rejtőzködni csak annak áll érdekében, akinek rejtegetnivalója van.

2022. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Köteles nem vagy, de ne zárkózz el a kommunikációtól. Legalább azt kellene megtudni, mit akar. Aztán lehet lesz@rni, vagy reagálni. Nekem az a tapasztalatom sok sok év munkaviszony után, hogy nem érdemes a hidakat, kapcsolatokat felégetni magad mögött. Okozhat a jövő meglepetéseket.

Ha van kedved és kiderül, majd írd meg mit akartak.

2022. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ellopott cuccukat akarják…szokásos kérdező
2022. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!